Kapsle prosto z browaru - prośba o pomoc

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
georgeko
Posty: 175
Rejestracja: 11 listopada 2010, 21:49
Lokalizacja: Gliwice

Kapsle prosto z browaru - prośba o pomoc

#1 Post autor: georgeko »

Panie i Panowie

zgodnie z zasadą, że nie wyważa się otwartych drzwi, wiedząc, że część z was pisze do browarów po nowe kapsle, zwracam się z prośbą o krótkie szkolenie jak to robicie ;-) Oczywiście jak się piszę list lub e-mail to technicznie wiemy ;-) ale chodzi o podejście przecwinika ;-) czyli jak sprawić aby ten ktoś kapsle nam wysłał! Oczywiście rozumie, że na bank trzeba załączyć kopertę zwrotną ze znaczkami itp. ale całkiem poważnie proszę o info. Jak to robią starzy wyjadacze? Starzy=doświadczeni, wyjadacze=...wyjadacze ;-) to tak żeby nikogo nie urazić. Czekam na pomoc i wiem, że się nie zawiedziemy bo tu sami życzliwi ludzie mieszkają ;-)

Pozdrawiamy i ...spadamy
Jasiu i Paweł
Zbieracz od 09.2009 z synem ;-)
1800 kapsli większość piwnych bez sygnatur i odwrotek z tego 625 polskich :-)

prokomfanz
Posty: 1110
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

#2 Post autor: prokomfanz »

Więc ja w skrócie powiem tak:
Mam przygotowany e-mail ale nie polecam wpisywać adresów po przecinku i "wyślij do wszystkich" bo to stawia od razu na straconej pozycji ;>
Meile browarów mam z takiej oto stronki: http://breweriesontheweb.com/
Losowo wybieram kilka i po około dwóch tygodniach jeśli się poszczęści w skrzynce są ładnie zapakowane kapselki najczęściej z USA, Kanady.. Większość browarów jeszcze dziękuje za zainteresowanie ;) Ale tak robią tylko zagraniczne browary.. Jak to ktoś określił polskie nie dorosły jeszcze do handlu i nie rozumieją że jest to dla nich pewien sposób reklamy...
Polskie browary proszą o koperty zwrotne a zdarzyło mi się już nie raz tak że mając kopertę ze znaczkiem nie wyślą kapsli...

Co do treści to musisz sam coś wymyśleć ja mam coś w stylu że zbieram kapsle 3 lata i jeśli chcą państwo wspomóc moją kolekcje to proszę o przesłanie na adres ...

Mam nadzieję że pomogłem ;)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
chaos
Posty: 335
Rejestracja: 04 czerwca 2008, 18:58
Lokalizacja: Grajewo/Olsztyn

#3 Post autor: chaos »

Zaraz przyjdzie zip i powie, że taki temat był tu:
http://kapsle.xon.pl/phpBB/viewtopic.php?t=691 :D

100 stron na ten temat jest też tu:

http://browar.biz/forum/showthread.php?t=1069

Swoją drogą ostatnio coś słabo chcą wysyłać...
91377 kapsli od maja 1978

georgeko
Posty: 175
Rejestracja: 11 listopada 2010, 21:49
Lokalizacja: Gliwice

dziękuję

#4 Post autor: georgeko »

Czułem, że taki temat już był ale bądźmy szczerzy - niektóre tematy nawet jak się szuka ( a ja szukałem, no może nie do upadłego ;-)) nie jest tak łatwo znaleźć a forum jest po to...żeby dyskutować a nie szukać. Od tego jest last i szukanie grzybów ;-). Dziękuję za pomoc koledzy bardzo mocno i popróbujemy z synem tak podziałać :-).

Pozdrawiamy

P.S. zipkeczup wybacz please !!! :-)
Zbieracz od 09.2009 z synem ;-)
1800 kapsli większość piwnych bez sygnatur i odwrotek z tego 625 polskich :-)

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#5 Post autor: zipkeczup »

:nono: No przecież nic nie mówię :mrgreen:
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

georgeko
Posty: 175
Rejestracja: 11 listopada 2010, 21:49
Lokalizacja: Gliwice

#6 Post autor: georgeko »

wiem wiem wiem...sprawdzałem tylko czujność adminów. Wynik sprawdzianu - bardzo dobry!!! Pozdrawiam

Jasiu
Zbieracz od 09.2009 z synem ;-)
1800 kapsli większość piwnych bez sygnatur i odwrotek z tego 625 polskich :-)

ODPOWIEDZ