Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1719
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#121 Post autor: Jacek »

W serii herbów docelowo może powstać kilkaset różnych wzorów. Bo czy powstanie to nie wiem ale słyszałem o takiej koncepcji.

beerco
Posty: 4
Rejestracja: 15 grudnia 2016, 14:05

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#122 Post autor: beerco »

caralinus pisze:a miało nie być więcej ponoć
miało nie być więcej kolorów pod grawer

beerco
Posty: 4
Rejestracja: 15 grudnia 2016, 14:05

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#123 Post autor: beerco »

Miki_1977 pisze:Tak jak wspomniałem kilkanaście dni wcześniej. Do świąt wypuszczą nowe serie, ale że aż tyle. Szacunek ! W sumie po co rozlewać piwo jak można same kapsle sprzedać po równie atrakcyjnej cenie. Pytanie tylko ilu jeszcze kolekcjonerów pójdzie na to i będzie wydawać jakby nie patrzeć spore pieniądze jak za nowości. Czekam na kolejne serię jeszcze w tym roku :).
Kto był na giełdzie w Krakowie ten ma info z pierwszej ręki. Czekamy jeszcze na druk 15 wzorów i przy najbliższym rozlewie naszego piwa idzie to na butelki (grudzień jeszcze). Grawery też w tej partii będą na butelkach. Pewnie, że cena nie jest niska, ale można będzie polować na kapsle na butelkach, jednak działamy w skali mikro i nie mamy ogólnopolskiej dystrybucji naszych piw i tych kapsli zawsze będzie mało i dla tych co nie pofatygują się do Krakowa jest możliwość kupienia samych kapsli. Biorąc pod uwagę, że z każdego wzoru zostanie tylko kilkadziesiąt dziewic (reszta idzie na butelki) to cena staje się bardziej adekwatna.
Sama geneza powstania wzorów na naszych kapslach jest taka, że bardzo bliska osoba też kolekcjonuje kapsle i chcieliśmy Jej sprawić radość. Więc jeśli tej osobie kapsle się podobają, jesteśmy szczęśliwi. A jeśli ktoś inny uzna, że warto je mieć, również będzie nam miło.
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2016, 14:54 przez beerco, łącznie zmieniany 1 raz.

beerco
Posty: 4
Rejestracja: 15 grudnia 2016, 14:05

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#124 Post autor: beerco »

wiki pisze:Może to już "ostatnie 5 minut" na robienie interesu na drukowaniu "kapsli" nie zakładanych na butelki. Jeżeli rocznie takich nowości wzrośnie do kilku tysięcy to i zapał do kupowania tego mocno zmaleje.
Jak tylko piwa do nas dojadą z przyjemnością wrzucimy tutaj zdjęcia z kapslami na butelkach. Jak wiadomo proces produkcji piwa chwilę trwa, w tym wypadku kapsle mamy już prawie gotowe, ale piwo jeszcze dojrzewa.

beerco
Posty: 4
Rejestracja: 15 grudnia 2016, 14:05

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#125 Post autor: beerco »

Jacek pisze:W serii herbów docelowo może powstać kilkaset różnych wzorów. Bo czy powstanie to nie wiem ale słyszałem o takiej koncepcji.
Trudno powiedzieć czy będzie zainteresowanie serią, jeśli tak, będziemy systematycznie ją powiększać. Z naszego punktu widzenia liczymy na to, że dla zbierających kapsle z herbami będzie to impuls do zainteresowania się heraldyką czy też historią rodów szlacheckich. Niektóre herby są bardzo intrygujące, inne zabawne, jeszcze inne wręcz infantylne, gdy się spogląda na nie z dzisiejszej perspektywy i to wszystko sprawia, że ta tematyka wciąga, co wiemy po sobie :)

Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1351
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#126 Post autor: Kibi »

Jak wiadomo, część Polaków z upodobaniem szuka szlacheckich korzeni. Kiedyś modne w tych kręgach było posiadanie portretu rzekomego przodka w kontuszu, dziś tańszym kosztem można sobie przybić nad łóżkiem kapsel z rodowym herbem :D.
A, że szlachecką tradycją było łowiectwo, to i kapsel trzeba będzie najpierw upolować.
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2509 sztuk!

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2327
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#127 Post autor: wiki »

Szlachecka seria. Cena z 1 dziewicę nie powinna być niższa niż 20 zeta. Rozejdzie się jak świeże bułeczki.

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#128 Post autor: chinet »

Rozumiem, że nadal wszyscy są za tym, aby KONIECZNIE wszystkie kapsle umieszczać w katalogu!!! Niezależnie od tego w jakim celu powstały???
Jestem trollem :mad:

Awatar użytkownika
caralinus
Posty: 380
Rejestracja: 21 czerwca 2014, 21:26
Lokalizacja: Swarzewo k.Pucka / pomorskie

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#129 Post autor: caralinus »

A czemu nie - z dopiskiem zarobkowe
piwne i nie piwne bez sygnatur Polskie, zagraniczne serie , zakrętki PET Polskie , porcelanki Polskie

dubelki :https://chomikuj.pl/caralinus

Awatar użytkownika
Miki_1977
Posty: 154
Rejestracja: 04 grudnia 2012, 18:54
Lokalizacja: Dobroń

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#130 Post autor: Miki_1977 »

Czy wszyscy ? Nigdy nie byłem zwolennikiem rozbudowy katalogu "na siłę". A z każdym rokiem robi się w dziale INNE coraz większy śmietnik. Ja osobiście przegląd katalogu ograniczam tylko do dwóch działów : browary i poczekalnia. Myślę, że przy tak gwałtownym rozroście tamponów itp. z każdym rokiem przybywać będzie kolekcjonerów zbierających tylko tzw."przemysłówkę". Choć z drugiej strony co zawsze powtarzam przy takich okazjach, każdy zbiera co chce.
Poszukuję replik kapsli przedwojennych.

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2327
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#131 Post autor: wiki »

Wiem, że to daleka analogia ale sytuacja przypomina trochę tę znaną z piramid finansowych. Liczba kapsli domowej produkcji nie może przecież rosnąć w nieskończoność. Niedługo tylko nieliczni będą w stanie skompletować (kupić) wszystko. Liczba kolekcjonerów tych kapsli zacznie maleć, tworzenie nowych wzorów przestanie się opłacać, ceny spadną. A może dopiero wtedy gdy przestanie to być intratnym źródłem dochodu lub sposobem na zdobycie innych wzorów wszystko wróci do normy.

kolekcjoner14
Posty: 113
Rejestracja: 21 czerwca 2015, 17:16
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#132 Post autor: kolekcjoner14 »

kolejne nowości od Beer Concept
Załączniki
76a2d2be477daeb0dd6528fa7315.jpg
b3bb57f4484090bfde492ab5f155.jpg

Awatar użytkownika
caralinus
Posty: 380
Rejestracja: 21 czerwca 2014, 21:26
Lokalizacja: Swarzewo k.Pucka / pomorskie

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#133 Post autor: caralinus »

koło wtorku ma być jeszcze 15 herbów i ponoć potem koniec na chwile
piwne i nie piwne bez sygnatur Polskie, zagraniczne serie , zakrętki PET Polskie , porcelanki Polskie

dubelki :https://chomikuj.pl/caralinus

prochcio
Posty: 75
Rejestracja: 24 września 2016, 16:24

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#134 Post autor: prochcio »

Skoro autor kapsli napisał, że pojawią się na piwach i będą zdjęcia, to nie widzę problemu, żeby się pojawiły w Katalogu.

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#135 Post autor: chinet »

To, że ktoś zakapsluje butelki kompletem kapsli, postawi na barze i zrobi zdjęcie, wcale nie oznacza, że piwa dostępne były w sprzedaży :roll: .
Jestem trollem :mad:

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2008
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#136 Post autor: Krzysiek »

caralinus pisze:koło wtorku ma być jeszcze 15 herbów i ponoć potem koniec na chwile
Ciekawe czy chwilę będzie można policzyć w tygodniach, dniach czy... godzinach. :lol:
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3622
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#137 Post autor: wismat »

No, potencjał jest. Paleta RGB daje jakieś 16 milionów kolorów. Mam nadzieję, że nie będzie popytu na takie "serie". Zainteresowanym abonentom polecam opcję: "jakie kapsle zbierasz?"
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich


Awatar użytkownika
eznik
Posty: 153
Rejestracja: 08 kwietnia 2015, 08:37
Lokalizacja: Zabrze

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#139 Post autor: eznik »

chinet pisze:To, że ktoś zakapsluje butelki kompletem kapsli, postawi na barze i zrobi zdjęcie, wcale nie oznacza, że piwa dostępne były w sprzedaży :roll: .
Mają być dostępne w sprzedaży, choć tylko na terenie Krakowa

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2349
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#140 Post autor: Pluto »

No i się zaczęło...
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

prokomfanz
Posty: 1110
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#141 Post autor: prokomfanz »

beerco pisze: Sama geneza powstania wzorów na naszych kapslach jest taka, że bardzo bliska osoba też kolekcjonuje kapsle i chcieliśmy Jej sprawić radość. Więc jeśli tej osobie kapsle się podobają, jesteśmy szczęśliwi.
[/quote]

AHA... Nie no.... OK... :mrgreen:
Dajcie jeszcze z 10 odcieni to i ja się skuszę. :rotfl:

LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ ZWARIOWAĆ!

Awatar użytkownika
eznik
Posty: 153
Rejestracja: 08 kwietnia 2015, 08:37
Lokalizacja: Zabrze

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#142 Post autor: eznik »

Jak ktoś już wcześniej wspomniał: KAŻDY ZBIERA CO CHCE :)

stefanum
Posty: 33
Rejestracja: 20 kwietnia 2012, 09:07
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#143 Post autor: stefanum »

eznik pisze:Jak ktoś już wcześniej wspomniał: KAŻDY ZBIERA CO CHCE :)
Ale nie wszystkie "zboczenia" muszą być odzwierciedlone w katalogu :) Tam się robi po prostu śmietnik...

kapiral
Posty: 463
Rejestracja: 30 czerwca 2008, 17:14

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#144 Post autor: kapiral »

No właśnie dlatego wspomniane kapsle muszą być w katalogu, by każdy normalny kolekcjoner mógł sprawdzić co to właściwie jest (chyba, że Wiki nadąży z informacjami). Nie każdy śledzi wszystkie wątki, więc nie zawsze można uniknąć oszustwa, szczególnie kiedy gdzieś na giełdzie pojawi się coś i nie wiesz co o tym sądzić.

AGAD
Posty: 40
Rejestracja: 08 grudnia 2014, 10:20

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#145 Post autor: AGAD »

Mówisz! Masz! Jest wtorek i kolejne trzy kompleciki wjechały na allegro! jedyny pozytyw, to ekonomia popytu i podaży (cena). Może pora pomyśleć o wprowadzeniu prenumeraty, wszak po ubogiej szlacheckiej heraldyce polskiej (zaledwie wzorów kilkaset) to taka inno-euopejska może dać jeszcze więcej radości (że o heraldyce miejskiej nie wspomnę). Może osobny katalog? :/

Awatar użytkownika
caralinus
Posty: 380
Rejestracja: 21 czerwca 2014, 21:26
Lokalizacja: Swarzewo k.Pucka / pomorskie

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#146 Post autor: caralinus »

AGAD pisze:Mówisz! Masz! Jest wtorek i kolejne trzy kompleciki wjechały na allegro! jedyny pozytyw, to ekonomia popytu i podaży (cena). Może pora pomyśleć o wprowadzeniu prenumeraty, wszak po ubogiej szlacheckiej heraldyce polskiej (zaledwie wzorów kilkaset) to taka inno-euopejska może dać jeszcze więcej radości (że o heraldyce miejskiej nie wspomnę). Może osobny katalog? :/

od samego początku było wiadomo że będą na dniach jeszcze 3 bo od razu o tym informowali - niema się co gorączkować
piwne i nie piwne bez sygnatur Polskie, zagraniczne serie , zakrętki PET Polskie , porcelanki Polskie

dubelki :https://chomikuj.pl/caralinus

AGAD
Posty: 40
Rejestracja: 08 grudnia 2014, 10:20

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#147 Post autor: AGAD »

do: caralinus,
o tym wtorku pisałeś już wcześniej, więc nie do końca o to mi chodziło... Nadal nie jestem przekonany jak to traktować, bo takim samym podmiotem dla mnie jest producent Żubra jak i hellgate'a. Więc wracam do tego, że jednak skatalogowane być powinno, a co każdy z nas "w klaser" wrzuci to już inna "inszość". Pytanie o dwie serie herbów klubów piłki kopanej, śląskich grzybów i przedwojenny Olsztyn już przerabialiśmy i jak ktoś zauważył to wcześniej: "Posiadam kapslownicę i nie zawaham się jej użyć."
Pozdrawiam Kolegów życzeniami wszystkiego co najlepsze!

Awatar użytkownika
caralinus
Posty: 380
Rejestracja: 21 czerwca 2014, 21:26
Lokalizacja: Swarzewo k.Pucka / pomorskie

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#148 Post autor: caralinus »

ja też jestem zwolennikiem skatalogowania wszystkiego - a te i tym podobne jako reklamowo-zarobkowe
piwne i nie piwne bez sygnatur Polskie, zagraniczne serie , zakrętki PET Polskie , porcelanki Polskie

dubelki :https://chomikuj.pl/caralinus

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#149 Post autor: lendoo »

Mam pytanie. Dlaczego zwolennicy skatalogowania wszystkiego po prostu sami się tym nie zajmą? Skoro są takimi gorącymi zwolennikami to nie wierzę że wśród nich nie znajdzie się jeden wolontariusz na początek. Potem wraz ze wzrostem ilości takich kapsli, pewnie potrzeba będzie więcej wolontariuszy. :)
Słychać tylko niech ktoś, albo niech Paweł. Paweł nie ma czasu na takie pierdoły czasu, bo są ważniejsze kapsle do dodawania.

W nowym roku sam zakładam browar kontraktowy. Wiem, że utrzyma się na rynku dzięki sprzedaży kapsli.
Będzie zabawnie, bo będzie to bardzo nietypowy browar a przy okazji badanie socjologiczne badające granice ludzkiej...? (jeszcze nie wiem czego) :)
Obiecuję, że kapsle pojawią się szybciej jak piwo. Będą mocno limitowane i będą ich dziesiątki w różnych kolorach. Nie wiem czy dogonię ilością herby ale się postaram. Jak widać popyt na takie kapsle nie maleje, no i biorąc pod uwagę fakt że będzie to super limitowana edycja,myślę, że cena 5zł za sztukę nie będzie zbyt wygórowana. Zwłaszcza za dziewicę. Oczywiście kapsle znajdą się na piwie. Myślę, że zabutelkuję skrzynkę, albo ze dwie. Tak aby przyklepać ich "piwność". Potem puszczę te skrzynki gdzieś do środkowej Polski, gdzie na targowisku u Pana Janusza z Sochaczewa będzie je można nabyć w wymianie barterowej za kilo cebuli, gdyż model biznesowy browaru będzie wykluczał sprzedaż. :D Pierwsze piwo będzie się nazywało "Szemrane" i będzie w stylu DUPA. (Double Upgrade Polskie Ale) Miejsce warzenia nie będzie podane i będzie owiane tajemnicą.
Niestety wszystkich podróżników i turystów muszę zmartwić, ale jako, że będzie to browar kontraktowy lotny, nie będzie możliwości jego odwiedzenia a co za tym idzie dostania kapsli na miejscu wprost z butelkowni. Jedyna możliwości zdobycia tych unikatowych kapsli będzie na Allegro. Mogę jednak zdradzić miejsca gdzie będą warzone kolejne warki. W konkursach na facebooku będe podawał krótki czas warzenia piwa więc może komuś się uda dotrzeć na miejsce kontraktowago warzenia i spotkać ekipę Zabawnego Browaru. :) I wygrać unikatowe kapsle. Mogę zdradzić miejsce kolejnych miejsc. Będzie to Luzino, piwo o nazwie "Import rosyjski" w stylu Russian Imperial Stout. Kolejno pewnie Gliwice, "Piekielna Brama" styl Hellbock, oraz Olsztyn, "Zabawny Mikołaj" styl ciemne, świąteczne z dodatkiem piernika. Ale, najpierw kapsle potem piwo!

Aha, przyjmuję już zapisy na kapsle gdyby ktoś był zainteresowany. Niestety nie mogę powiedzieć na jaką kwotę trzeba się przygotować, gdyż jeszcze nie podjąłem decyzji ile kapsli wypuszczę na początek. 20, a może 30. Oczywiście motzno limitowanych!!!
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2016, 21:50 przez lendoo, łącznie zmieniany 2 razy.
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Kaarel
Posty: 70
Rejestracja: 24 stycznia 2014, 14:51

Re: Nowości 2016 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe, itp. itd.

#150 Post autor: Kaarel »

lendoo pisze:Mam pytanie. Dlaczego zwolennicy skatalogowania wszystkiego po prostu sami się tym nie zajmą? Skoro są takimi gorącymi zwolennikami to nie wierzę że wśród nich nie znajdzie się jeden wolontariusz na początek. Potem wraz ze wzrostem ilości takich kapsli, pewnie potrzeba będzie więcej wolontariuszy. :)
Słychać tylko niech ktoś, albo niech Paweł. Paweł nie ma czasu na takie pierdoły czasu, bo są ważniejsze kapsle do dodawania.

W nowym roku sam zakładam browar kontraktowy. Wiem, że utrzyma się na rynku dzięki sprzedaży kapsli.
Będzie zabawnie, bo będzie to bardzo nietypowy browar a przy okazji badanie socjologiczne badające granice ludzkiej...? (jeszcze nie wiem czego) :)
Obiecuję, że kapsle pojawią się szybciej jak piwo. Będą mocno limitowane i będą ich dziesiątki w różnych kolorach. Nie wiem czy dogonię ilością herby ale się postaram. Jak widać popyt na takie kapsle nie maleje, no i biorąc pod uwagę fakt że będzie to super limitowana edycja,myślę, że cena 5zł za sztukę nie będzie zbyt wygórowana. Zwłaszcza za dziewicę. Oczywiście kapsle znajdą się na piwie. Myślę, że zabutelkuję skrzynkę, albo ze dwie. Tak aby przyklepać ich "piwność". Potem puszczę te skrzynki gdzieś do środkowej Polski, gdzie na targowisku u Pana Janusza z Sochaczewa będzie je można nabyć w wymianie barterowej za kilo cebuli, gdyż model biznesowy browaru będzie wykluczał sprzedaż. :D Pierwsze piwo będzie się nazywało "Szemrane" i będzie w stylu DUPA. (Double Upgrade Polskie Ale)

Aha, przyjmuję już zapisy na kapsle gdyby ktoś był zainteresowany. Niestety nie mogę powiedzieć na jaką kwotę trzeba się przygotować, gdyż jeszcze nie podjąłem decyzji ile kapsli wypuszczę na początek. 20, a może 30. Oczywiście motzno limitowanych!!!Ale jakże zabawnych. :mrgreen:

100% poparcia, rób nawet codziennie nowy kolor :D

Sorry, ale dla mnie to kompletna żenada, że w obecnym katalogu nie ma do dzisiaj malarzy, czy królów polski ? ( chyba, nie chce mi sie teraz szukać), których były zabutelkowane aż 2 skrzynki piwa. Czy nawet tej pierwszej serii zarobkowej kormorana/ konstancina.. klauny/ literki.. a sa jakieś gówniane kapsle kolekcjonerów, no sorry, ale dla mnie produkcja po 7 sztuk takiego samego wzoru w róznych kolorach to po prostu gówno a nie kapsel :D i cos takiego pchać do katalogu? :D jak jeszcze widze u takiego jednego typa.. co wystawia na allegro z dopiskiem " wkrótce w katalogu" :D to normalnie smiac mi sie chce, no ale KAŻDY ZBIERA CO CHCE :D byleby tylko dodac mój kapsel do katalogu :D

ODPOWIEDZ