układ wizerunków kapsli w katalogu

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
stolp
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwietnia 2014, 16:46

układ wizerunków kapsli w katalogu

#1 Post autor: stolp »

przydałoby się ujednolicić widoki niektórych kapsli - głównie chodzi o Brzesko (Okocim). Na wzorach gdzie nie występuje dodatkowa grafika, która wymusza niejako taki, a nie innych widok - jak np. kozioł w Okocim 175 kapsle w katalogu powinny być prezentowane w widoku zgodnym z układem herbu browaru. W tej chwili jest wolna amerykanka. Np. nr 164-166, 169 i 170 są obrócone w lewo, a 178 w prawidłowym widoku.

adinog
Posty: 166
Rejestracja: 17 lipca 2015, 10:52

Re: układ wizerunków kapsli w katalogu

#2 Post autor: adinog »

Jestem ZA

Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1351
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: układ wizerunków kapsli w katalogu

#3 Post autor: Kibi »

Pisałem już o kapslach Carlsberg 33 i 34 które w katalogu są zamieszczone do góry nogami.
Argument, że wtedy sygnatura jest w miejscu, do którego się przyzwyczailiśmy mnie nie przekonuje.
Sygnatura może być w dowolnym miejscu, natomiast logo firmy ma konkretny i niewątpliwy wygląd.
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2509 sztuk!

Awatar użytkownika
pike
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 12:14
Lokalizacja: Kraków/Lubycza Król.

Re: układ wizerunków kapsli w katalogu

#4 Post autor: pike »

dokładnie , co za różnica gdzie jest sygnaturka . to nawet jeszcze większa atrakcja jak są w nietypowych miejscach .
lepiej mieć pogięte niż wcale :) :)

Awatar użytkownika
rwjak
Posty: 710
Rejestracja: 05 lutego 2012, 20:40
Lokalizacja: WROCEK

Re: układ wizerunków kapsli w katalogu

#5 Post autor: rwjak »

Kibi pisze: 31 maja 2017, 12:15 Pisałem już o kapslach Carlsberg 33 i 34 które w katalogu są zamieszczone do góry nogami.
Argument, że wtedy sygnatura jest w miejscu, do którego się przyzwyczailiśmy mnie nie przekonuje.
Sygnatura może być w dowolnym miejscu, natomiast logo firmy ma konkretny i niewątpliwy wygląd.
Wszystko ok, tylko w przypadku Carlsberga mamy trzy mozliwości ustawienia logo , więc i trzy możliwości położenia sygnatury. Które jest właściwe?

Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1351
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: układ wizerunków kapsli w katalogu

#6 Post autor: Kibi »

Zgoda, mamy dokładnie trzy możliwości. Problem polega na tym, że w katalogu nie korzystamy z żadnej z nich.
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2509 sztuk!

ODPOWIEDZ