Browar Bieszczadnik - wątpliwości

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Arusiak
Posty: 358
Rejestracja: 25 maja 2018, 13:30

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#61 Post autor: Arusiak »

Krzysiek pisze: 25 sierpnia 2023, 23:20
Arusiak pisze: 24 sierpnia 2023, 10:45 Bilans na dzień dzisiejszy: dwa sprzedane, jeden poszedł na wymianę i dwa oddane za darmo.
https://allegro.pl/oferta/bieszczadnik- ... 4170589886
https://allegro.pl/oferta/bieszczadnik- ... 4170582715

Szybko się zdeaktualizował bilans. :mrgreen:
No i ekstra. Dwóch kolejnych kolekcjonerów ma rzadki kapsel w kolekcji.
W czym problem?

Arusiak
Posty: 358
Rejestracja: 25 maja 2018, 13:30

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#62 Post autor: Arusiak »

Zastanawiam się, w jakim kierunku zmierza ta jałowa dyskusja.
Najpierw były oskarżenia, że wyprodukowałem ten kapsel. Okazało się, że to kłamstwa wyssane z palca.
Teraz niektóre marudy mają problem, że sprzedałem kilka. Innym razem, że nie powinienem chować ich do szuflady, bo to nie w porządku w stosunku do kolekcjonerów.
Jak wybrnąć z tej sytuacji, żeby zakończyć ten brazylijski serial?!
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2023, 00:16 przez Arusiak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PawełN
Posty: 372
Rejestracja: 06 maja 2006, 20:48
Lokalizacja: Koszalin

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#63 Post autor: PawełN »

Hasłem przewodnim katalogu jest: "Każdy zbiera to co chce", wiec może tego się trzymajmy - każdy sam decyduje czy chce mieć okolicznościowy kapsel K85 czy nie.
southern pisze: 25 sierpnia 2023, 10:44 ale "bezinteresowna" tolerancja dla kapsli, których powstanie i dystrybucja rodzi znaki zapytania, to już całkiem inna sprawa.
Powiem otwarcie: Zechciałem mieć ten kapsel w kolekcji właśnie z uwagi na te znaki zapytania. Czyni go to na swój sposób wyjątkowym :)
Podobnie też poszukuję tych kapsli "niedodanych" z "serii Kormorana i Spółki". Mają podobną historię i ja uważam to za fajne.
Znak towarzyszy zastrzelonych

Arusiak
Posty: 358
Rejestracja: 25 maja 2018, 13:30

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#64 Post autor: Arusiak »

Załapałeś się na ostatni w dobrym stanie.
Pozostałe wyglądają jak na zdjęciu.
Nie wiem ile zostało w Komańczy.
Załączniki
IMG_20230826_011940.jpg

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2020
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#65 Post autor: Krzysiek »

Arusiak pisze: 25 sierpnia 2023, 23:55 Jak wybrnąć z tej sytuacji, żeby zakończyć ten brazylijski serial?!
Ale przecież to Ty za każdym razem sam go rozkręcasz. Było zamknięcie tematu i rozkręcenie go od nowa podsumowaniem w kolejnym, były mało kogo interesujące żale na temat sytuacji między Tobą a kontrahentem na Allegro, teraz są rewelacje o zniżkach w pensjonatach. Dwa tygodnie temu napisałem Ci, że słusznie czynisz zamykając temat, bo napisano wystarczająco dużo, by każdy mógł wyrobić sobie własną opinię na temat tej sytuacji. Od tamtego momentu napisałeś w tym temacie 11 postów. I nie zmieniło się nic. Osoby, które uważały że w Twoim zachowaniu nie ma nic niewłaściwego dalej tak myślą. Osoby, które wyrobiły sobie opinię o Tobie jako o krętaczu i kombinatorze dalej tak uważają. Brazylijski serial umrze, jeśli pozbawi się go głównego bohatera. :)
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

Arusiak
Posty: 358
Rejestracja: 25 maja 2018, 13:30

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#66 Post autor: Arusiak »

Zobacz kto napisał kolejny post po tym, w którym napisałem, że zamykam temat.
Ułatwię Ci zadanie. To byłeś Ty.

ODPOWIEDZ