Dobry Materiał w katalogu

Kapsle od wody, napojów, soków itp.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
PawełN
Posty: 372
Rejestracja: 06 maja 2006, 20:48
Lokalizacja: Koszalin

Dobry Materiał w katalogu

#1 Post autor: PawełN »

Właśnie próbuję skompletować sobie kapsle z Dobrego Materiału, ale okazuje się że jest to bardzo trudne zadanie, bo wśród tych kapsli panuje istny chaos.

Np wpadł mi jeden z tych:
https://katalogkapsli.pl/kapsel/PNDOB047
https://katalogkapsli.pl/kapsel/PNDOB020#komentarze
lub z poczekalni:
https://bezsygnatur.katalogkapsli.pl/im ... 111723.jpg
Niby coś tam się różnią odcieniem, ale skąd mam wiedzieć który jest który?

A takich kwiatków jest więcej.
W dodatku z racji kolejnych kapsli w poczekalni będzie chyba jeszcze gorzej, bo już w tej chwili naprawdę ciężko się w nich połapać bo wiele z nich różni się szczegółami takimi że myliłem je ze sobą.

Dlatego proponuję całkowicie nowe ich uszeregowanie, tak aby wszystkie te podobne do siebie leżały po sąsiedzku. Łatwo będzie je znaleźć i wyszukać w tej mieszaninie.
Jeśli będzie wola zmiany chętnie zaproponuję nową kolejność i przygotuję opisy tam gdzie potrzeba.

Tylko najpierw jednak trzeba wyjaśnić wszystkie nieścisłości pomiędzy nimi. Ot te chociażby powyżej.
Znak towarzyszy zastrzelonych

Vilo
Posty: 73
Rejestracja: 18 listopada 2021, 18:51

Re: Dobry Materiał w katalogu

#2 Post autor: Vilo »

Wszystkie Nowe z poczekalni nie mają sygnatur. A te które są już w katalogu mają gwiazdkę, jeśli w nią naciśniesz ukaże ci się zdjęcie na którym są oba kapsle obok siebie. Chyba jaśniej to nie może być sprecyzowane.

Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 98
Rejestracja: 16 grudnia 2013, 18:12

Re: Dobry Materiał w katalogu

#3 Post autor: Valdi »

A ja mam pytanie gdzie/ jakie sklepy / jakie markety maja dobry materiał w sprzedaży?
CC.I # 2675

Awatar użytkownika
Radekj7
Posty: 197
Rejestracja: 12 stycznia 2018, 09:41

Re: Dobry Materiał w katalogu

#4 Post autor: Radekj7 »

Według mojej wiedzy napój ten jest dystrybuowany do barów i restauracji. Jeszcze nie spotkałem się z nim w sklepie spożywczym...

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2330
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Dobry Materiał w katalogu

#5 Post autor: wiki »

Valdi pisze: 16 marca 2024, 15:17 A ja mam pytanie gdzie/ jakie sklepy / jakie markety maja dobry materiał w sprzedaży?
Dobry Materiał różne wzory pojawił się w Auchan (przynajmniej w Łodzi). Nie wiem czy cena 9 zł (bez grosza) jest konkurencyjna do innych źródeł. Za jeden kapsel bym tyle dał ale żeby kupić całą serię to mnie przerasta. Jeszcze później trzeba by to wypić lub (jeżeli jest to mocno rozwodniony kompocik) wylać.

Awatar użytkownika
PawełN
Posty: 372
Rejestracja: 06 maja 2006, 20:48
Lokalizacja: Koszalin

Re: Dobry Materiał w katalogu

#6 Post autor: PawełN »

Ja się dogadałem w lokalu i mi zbierają te kapselki. Większość już mam no i mam też sporo dubli więc będzie co wymieniać.
Znak towarzyszy zastrzelonych

wordlord
Posty: 16
Rejestracja: 16 sierpnia 2016, 12:02

Re: Dobry Materiał w katalogu

#7 Post autor: wordlord »

wiki pisze: 15 kwietnia 2024, 17:55
Valdi pisze: 16 marca 2024, 15:17 A ja mam pytanie gdzie/ jakie sklepy / jakie markety maja dobry materiał w sprzedaży?
Dobry Materiał różne wzory pojawił się w Auchan (przynajmniej w Łodzi). Nie wiem czy cena 9 zł (bez grosza) jest konkurencyjna do innych źródeł. Za jeden kapsel bym tyle dał ale żeby kupić całą serię to mnie przerasta. Jeszcze później trzeba by to wypić lub (jeżeli jest to mocno rozwodniony kompocik) wylać.
Dodaj do tego odwrotki jeśli ktoś zbiera i masz i tak duże koszty x2 🤣

ODPOWIEDZ