Witam serdecznie

Wiadomość
Autor
luk970
Posty: 3
Rejestracja: 01 listopada 2015, 10:41

Witam serdecznie

#1 Post autor: luk970 »

Witam serdecznie wszystkich miłośników kapsli mam na imię Łukasz pochodze z okolic Krosna kolekcjonowaniem kapsli zajmuje się od niedawna (jakieś pół roku) w mojej kolekcji znajduje się 194 kapsle (głównie polskie ale znajdą się też zagraniczne).
Kolekcjonowaniem jako takim zajmuje się od 2003 roku zbieram wiele rzeczy najpierw były to znaczki potem doszły monety mam troche staroci czas nadszedł na kapsle.
Niechciałbym abyście pomyśleli , że zbieram wszystko co popadnie , w każdą kolekcje wkładam dusze i angażuje się na 100%.
Po prostu coraz ciężej zbierać mi np. Monety (duże koszty)
Chciałbym czynnie uczestniczyć w życiu forum i od razu pszepraszam jak się w czymś pomyle (jakiś zły dział czy coś)
Niezbyt znam się na kapslach ale chciałbym to zmienić (prosiłbym o linki "co i jak " z tymi kapslami)
Myśle że się dogadamy (jestem otwartą osobą) w wielu sprawach.
Wymiany ze mną mogą się odbywać na poziomie kapsel za kapsel ale równierz za inne pszedmioty typu monety znaczki.
Chwile pszeglądałem forum(3 godziny)ale wielu kwestii nadal nie rozumiem np.o co chodzi z odchaczaniem kapsli?
Jeżeli macie do mnie jakieś pytania pytajcie postaram się odpowiedzieć jak najlepiej.
Pozdrawiam Łukasz

Awatar użytkownika
Brashek
Posty: 76
Rejestracja: 25 lutego 2014, 19:16
Lokalizacja: Lublin

Re: Witam serdecznie

#2 Post autor: Brashek »

Cześć,
Istnieje katalog kapsli polskich, w którym po utworzeniu konta masz możliwość zaznaczać (odhaczać) kapsle, które posiadasz w kolekcji. http://katalogkapsli.pl/index.php
Poszukuję kapsli z moich niebutelkowanych braków (wymiana, kupno). Propozycje przez PW. KATALOG Z SYGNATURAMI

luk970
Posty: 3
Rejestracja: 01 listopada 2015, 10:41

Re: Witam serdecznie

#3 Post autor: luk970 »

Dziękuje serdecznie za wytłumaczenie

Awatar użytkownika
Adrian3200
Posty: 142
Rejestracja: 21 lipca 2014, 21:38
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Witam serdecznie

#4 Post autor: Adrian3200 »

Witam kolegę na forum , wytrwałości w kolekcjonowaniu .

mint88
Posty: 45
Rejestracja: 02 sierpnia 2015, 20:14
Kontaktowanie:

Re: Witam serdecznie

#5 Post autor: mint88 »

Witamy. Mamy podobny staz w kolekcjonowaniu kapsli ;) Zycze wytrwalosci i samych rarytasow.

Awatar użytkownika
barthez
Posty: 303
Rejestracja: 18 sierpnia 2005, 13:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Witam serdecznie

#6 Post autor: barthez »

Witam i powodzenia!
kapsle piwne i niepiwne, bez sygnatur i odwrotek

ODPOWIEDZ