wymienieeee !!!

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
guma
Posty: 1066
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

wymienieeee !!!

#1 Post autor: guma »

Cześć , ponieważ jest zainteresowanie dla tego kapsala , utworzyłęm dal neigo osobny temat . Wygrywa ten kto zaoferuje mi więcej kapsli których nie mam . Na gumce tego kapsla pisze WETLINA 750 długopisem. no to zaczynamy :D

Oguś27
Posty: 821
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: wymienieeee !!!

#2 Post autor: Oguś27 »

guma pisze:Cześć , ponieważ jest zainteresowanie dla tego kapsala , utworzyłęm dal neigo osobny temat . Wygrywa ten kto zaoferuje mi więcej kapsli których nie mam . Na gumce tego kapsla pisze WETLINA 750 długopisem. no to zaczynamy :D
Nie "pisze", tylko jest napisane. Może sprzedaj kapsel, będziesz mógł kupić słownik :D

guma
Posty: 1066
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

#3 Post autor: guma »

nikt nie jest chętny ?

Awatar użytkownika
Dlaczemu
Posty: 136
Rejestracja: 16 lipca 2010, 17:48
Lokalizacja: Kielce/Łódź

#4 Post autor: Dlaczemu »

Poczekaj chwilę, ludzie nie siedzą na forum 24 na dobę. Mają pracę/szkołę, dom, rodzinę, matki, żony i kochanki :P. Jak ktoś będzie chętny na pewno się zgłosi. A tak w ogóle mógłbyś wstawić linka do tego kapsla, bo wielu (np. ja) nie ma bladego pojęcia, o co w temacie chodzi.


I tak w ogóle staraj się zwracać większą uwagę na interpunkcję czy ortografię - to co piszesz będzie wtedy bardziej przejrzyste i zachęcające :).

guma
Posty: 1066
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

#5 Post autor: guma »

aha , przepraszam , m,yślałęm ze wkleiłem link , wielkie sory ... juz to naprawiam .
proszę : http://imageshack.us/g/88/pict0296p.jpg/

Awatar użytkownika
almin
Posty: 514
Rejestracja: 24 listopada 2011, 17:16
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontaktowanie:

#6 Post autor: almin »

Dlaczemu pisze:Poczekaj chwilę, ludzie nie siedzą na forum 24 na dobę. Mają pracę/szkołę, dom, rodzinę, matki, żony i kochanki :P. Jak ktoś będzie chętny na pewno się zgłosi. A tak w ogóle mógłbyś wstawić linka do tego kapsla, bo wielu (np. ja) nie ma bladego pojęcia, o co w temacie chodzi.


I tak w ogóle staraj się zwracać większą uwagę na interpunkcję czy ortografię - to co piszesz będzie wtedy bardziej przejrzyste i zachęcające :).
nie wiem, czy powinniśmy młodego człowieka demoralizować w ten sposób :lol:
Kolekcjoner kapsli piwnych. Sygnaturom podziękowałem

http://alminkapsle.jimdo.com/

ODPOWIEDZ