Kupię kapsli

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
antidik
Posty: 3
Rejestracja: 02 maja 2009, 08:50
Lokalizacja: Łotwa

Kupię kapsli

#1 Post autor: antidik »

Witam wszystkich. Jestem początkującym kolekcjonerem kapsli piwnych. Jeżeli macie jakieś kapsle do sprzedania, albo na wymianę (też jest możliwe), to proszę o kontakt na mail sasza_pilat@wp.pl
Wysyłajcie swoje skany i proponujcie cenę.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
woj6918
Posty: 119
Rejestracja: 27 listopada 2008, 23:00

#2 Post autor: woj6918 »

Witam, zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą kapsli ( i nie tylko) jakie mam aktualnie na wymianę. Znajduje się ona w jednym z postów nad Twoim (woj6918). Jeżeli znajdziesz tam egzemplarze, które Cię zainteresują proszę podeślij mi na podany adres swoje jpg. Jestem skłonny dorzucić Ci dodatkowo jeszcze kilka innych kapsli gratis, poza wymianą oczywiście. Czyniąc zadość tradycji jaka panuje na niniejszym FORUM.
Jeżeli jednak jesteś zainteresowany jedynie kupnem kapsli to odsyłam Cię na Allegro.pl :
http://www.allegro.pl/12201_kapsle.html ... view=gtext
Znajdziesz tam mnóstwo ofert. Niestety licz się z tym, że jest to licytacja i czasami zakup konkretnego egzemplarza, czy też zbioru okupiony zostanie dosyć pokaźnym uszczupleniem gotówki w Twoim portfelu. Pozdrawiam i
życzę sukcesów jak i wytrwałości w powiększaniu swojej kolekcji.
Kapslarz Wojtek z Rumi

Agarwen1
Posty: 140
Rejestracja: 27 czerwca 2009, 11:19
Lokalizacja: Sanok

#3 Post autor: Agarwen1 »

jedź sobie na giełdę to się obłowisz .
Ja też muszę :mrgreen:
I zbieraj z ziemi to też co nieco znajdziesz.
Już za 4 lata już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata. Teraz już za rok.

mattejah
Posty: 43
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, 20:13
Lokalizacja: Gostyń / WLKP

#4 Post autor: mattejah »

Co wy widzicie w tej ziemi ?
Ja na ziemi znajduje Żubry, Tyskie, Lechy i Harnasie. I na co mi one ? Nie potrzebuje 20 kapsli tego samego typu ;)
01.01.2009 - 31.12.2009 - 545 kapsle

czebrys
Posty: 573
Rejestracja: 29 marca 2006, 14:52

#5 Post autor: czebrys »

Wakacje są...siedzisz tylko u siebie w Gostyniu?;>
Zresztą wiele cudeniek znalazłem na ziemi, o których nie pomyślałbym, że mogę je tak znaleźć.

mattejah
Posty: 43
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, 20:13
Lokalizacja: Gostyń / WLKP

#6 Post autor: mattejah »

Nie siedze tylko w Gostyniu. A raczej nie bede siedział.
Na ziemi znalazłem narazie 2 kapsle których nie miałem :)
01.01.2009 - 31.12.2009 - 545 kapsle

miodek

#7 Post autor: miodek »

Na ziemi znalazłem m.in 2 sztuki Częstochowy (bodajŻe nr 2).
Zawsze się schylam nawet po masówkę, bo mozna znaleźć np. przesunięcie, błędodruk - a za takie dziwadła dostaniesz od niektórych fajne kapsle.

Agarwen1
Posty: 140
Rejestracja: 27 czerwca 2009, 11:19
Lokalizacja: Sanok

#8 Post autor: Agarwen1 »

A ja na ziemi znalazłem większość mojej niewielkiej kolekcji ^^
znalazłem np;Strong Warecki ,Żywiec na śniegu ,stary Redd's , Paulaner Munchen no i sporo innych więc radze ci podnosić.
Już za 4 lata już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata. Teraz już za rok.

czebrys
Posty: 573
Rejestracja: 29 marca 2006, 14:52

#9 Post autor: czebrys »

Mnóstwo zagranicy i staruszków się trafiało...nowe wzory i ciekawostki...a nawet zrywka z tymbarka z wygraną :mrgreen:

To na tym głównie opiera/opierało się początkowe i obecne kolekcjonerstwo.
Nawet jeśli wie się, że nie ma raczej co liczyć na kolejne cudaki, to już jest taki...odchył kolekcjonerski :mrgreen:

Awatar użytkownika
chaos
Posty: 335
Rejestracja: 04 czerwca 2008, 18:58
Lokalizacja: Grajewo/Olsztyn

#10 Post autor: chaos »

Nie wiem gdzie Wy te kapsle starsza znajdujecie. Ale czy oby one sa w dobrym stanie ? Albo chociaz srednim ? Ja jak cos znajde juz na spacerach po miejscach odludnych to tylko starsze popularne kapsle w stanie nienadajacym sie do niczego. Cudem jakims udalo mi sie znalezc w dosc dobrym stanie tylko Sulimar 1 i Wroclaw 44.
Ciezko cokolwiek teraz na ziemi znalezc bo to co na ziemi to w sklepach, a w nich tylko masowka (nie liczac sklepow specjalistycznych ktorych jest malo to 1, 2 kto kupujac piwo za np. 10zl i bedzie je pod sklepem pil). Ciekawi mnie zatem jaka Wy tam zagranice na ziemi widzicie ? Paulaner ? Miller ? :)
91377 kapsli od maja 1978

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2330
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

#11 Post autor: wiki »

Mnie ostatnio się poszczęściło. Zdobyłem kilka unikalnych kapsli Łódź 42 z sygn. fob. Poza tym pół reklamówki innych sprzed 10-15 lat: Warka 30, Strong z paskami, jakiś Sulimar z napisami na ząbkach, czarny okocim mocne itd. itd. Najpierw odrdzewiam, później dokładnie zidentyfikuję (te które się da zidentyfikować). Stan wielu jak na tyle lat leżenie w lesie dobry.

Awatar użytkownika
seboo
Posty: 610
Rejestracja: 18 lutego 2008, 21:09
Lokalizacja: Ostrzeszów

#12 Post autor: seboo »

Ja jak zaczynałem zbierać sporo za sklepem leżało Piwomarów rozlewnia Łask (czemu ich nie zbierałem ) w przyzwoitym stanie , pełno książy ale to nr 54 ,55 jeden na drugim nadal leżą ale pordzewiałe , 12 ,5 br ostrów , piasty od nr 54 do 60 , złotych piastów trochę mniej od książy ale także dużo , to około 2 lata temu .

Jednak polecam szukać kapsli w takich miejscach gdzie miały większe szanse sie uchować strychy , porzucone domy , stare browary , rozlewnie , . W takich miejscach znalazłem bardzo dużo zajefajnych kapsli np metex 2,3 Poznań 9 , krotoszyn 1 , 3 ,
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2009, 21:20 przez seboo, łącznie zmieniany 1 raz.
750PL PIWNE

Agarwen1
Posty: 140
Rejestracja: 27 czerwca 2009, 11:19
Lokalizacja: Sanok

#13 Post autor: Agarwen1 »

O idę sobie do autobusu i leży kapsel odwrócony (największa frajda ) odwracam a tu Paulaner
Pod jakimś sklepem jakieś 3 czeskie kapsle leżą, no to biorę :P
Szukaj a znajdziesz.
Już za 4 lata już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata. Teraz już za rok.

ODPOWIEDZ