Wielkie dzięki dla Gacki!!!

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
Falos
Posty: 59
Rejestracja: 12 grudnia 2008, 19:51
Lokalizacja: Nowy Sącz

Wielkie dzięki dla Gacki!!!

#1 Post autor: Falos »

Nie wiedziałem gdzie wkleić ten temat jako,że rzadko udzielam się na forum, ale postanowiłem umieścić go tutaj!Chciałbym podziękować Gacce (mam nadzieję, że tak się odmienia) za duża pomoc jaką mi okazał jako początkującemu kolekcjonerowi albo trochę już bardziej zaawansowanemu w ,,odmuleniu'', że tak to nazwę mojej kolekcji i wymiany. Okazał mi wielką pomoc w rozkręceniu mojej wymianki, a mianowicie mam tu na myśli,że za niewielką kaskę otrzymałem od Gacki świetne kapsle które mogłem wystawiać na zagraniczną wymianę. Często czytałem na tym forum posty młodych kolekcjonerów jak zaczynać, gdzie się wymieniać jeśli na wymiane oferuje się trochę polskiej masówki i parę sztuk popularnej zagranicy i wszyscy automatycznie polecali CCI, ale czasy się zmieniają, nastąpiła w Polsce mania na kapsle i kapsle polskie (oczywiście nie wszystkie) stają sie bardzo popularne w Europie i ciężko jest prowadzić jakąś wymiankę bez zagranicznych kapsli.Ten post może zachęcić początkujących kolekcjonerów do szukania pomocy u starszych kapslowiczów. Wiem, że niektórzy potępiają handel kapslami poza giełdowo ale Grzesiu Gacka nie traktuje tego jako interes! Dlatego w tym miejscu chciałbym mu podziękować - warto było!

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#2 Post autor: Gacka »

Hmhmhm...Sie zaczerwienilem :O . Prawda jest taka,ze bardzo lubie pomagac "mlodym" kaplslarzom. Naprawde sprawia mi to satysfakcje. Najbardziej ciesze sie,jak sa odezwy w sprawie nowosci,ktorych potrzebuje sporo. Wtedy staram sie podeslac "radosna" porcje kapsli w zamian. Koledze z postu odsprzedalem kapsle. To akurat zrobilem po raz pierwszy od kilku lat,nawet nie pamietam kiedy zrobilem tak ostatnio.No i zrobilem to,nie po gieldowej cenie :) . Dziekuje za mily post.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
Mr Cinx
Posty: 1736
Rejestracja: 30 września 2005, 16:02
Lokalizacja: Łódź

#3 Post autor: Mr Cinx »

Mnie też Grzegorz nie omieszkał się pomóc :)
Chwała mu za to co robi.
"Live as you will die today,
Dream as you will live forever"


cinx1990cinx@gmail.com - MÓJ EMAIL

ODPOWIEDZ