Szukam nowych kapsli

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
pike
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 12:14
Lokalizacja: Kraków/Lubycza Król.

Szukam nowych kapsli

#1 Post autor: pike »

Witam , zaczynam zbierać kapsle, głównie butelkowane . Potrzebuję takich kapsli regionalnych, z innych części Polski ( ja jestem z Lubelszczyzny) , których np. jest dużo u was w domach, na chodnikach itp. Których nie dostanę u mnie , czyli takie mniejsze regionalne browary . Wyślę kopertę zwrotną . Jak ktoś chętny , to proszę o podanie nazw . Mogę też jakieś kapsle wysłać w zamian choć niewiele mam. :mrgreen:
lepiej mieć pogięte niż wcale :) :)

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 682
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Szukam nowych kapsli

#2 Post autor: goblin »

Robiłem dzisiaj porządki w swoich dublach i zostało mi trochę kapsli, z którymi nie wiem, co mam zrobić. Są to butelkowane kapsle, które czasami wyciągam z knajp. Raczej zagranica, która często się powtarza. Jeśli reflektujesz na taki pakunek, to mogę wysłać Ci je w kartonie po długim weekendzie. Podaj mi dane adresowe i przelej co łaska /zwrot kosztów wysyłki i na jakieś piwo/
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

Awatar użytkownika
caralinus
Posty: 380
Rejestracja: 21 czerwca 2014, 21:26
Lokalizacja: Swarzewo k.Pucka / pomorskie

Re: Szukam nowych kapsli

#3 Post autor: caralinus »

jeśli interesują Cie kapsle z pomorza głównie typu amber i specjal/eb to mogę co nieco poratować za zwrot kosztów przesyłki + jakaś zagranica tez sie znajdzie
piwne i nie piwne bez sygnatur Polskie, zagraniczne serie , zakrętki PET Polskie , porcelanki Polskie

dubelki :https://chomikuj.pl/caralinus

Awatar użytkownika
pike
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 12:14
Lokalizacja: Kraków/Lubycza Król.

Re: Szukam nowych kapsli

#4 Post autor: pike »

goblin pisze: 29 kwietnia 2017, 17:12 Robiłem dzisiaj porządki w swoich dublach i zostało mi trochę kapsli, z którymi nie wiem, co mam zrobić. Są to butelkowane kapsle, które czasami wyciągam z knajp. Raczej zagranica, która często się powtarza. Jeśli reflektujesz na taki pakunek, to mogę wysłać Ci je w kartonie po długim weekendzie. Podaj mi dane adresowe i przelej co łaska /zwrot kosztów wysyłki i na jakieś piwo/
jasne , zagraniczne jak najbardziej , bo mam ich mało . a z polskich to mniej więcej jakie ? bo te nowe tatry , warki, okocimy , harnasie itp mam .
lepiej mieć pogięte niż wcale :) :)

Awatar użytkownika
pike
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 12:14
Lokalizacja: Kraków/Lubycza Król.

Re: Szukam nowych kapsli

#5 Post autor: pike »

caralinus pisze: 29 kwietnia 2017, 17:17 jeśli interesują Cie kapsle z pomorza głównie typu amber i specjal/eb to mogę co nieco poratować za zwrot kosztów przesyłki + jakaś zagranica tez sie znajdzie
specjali kilka mam , amber i eb też coś jest . nie chce się zbytnio bawic w listy/paczki na razie bo jeszcze nie pracuję (uczeń) dlatego raczej chciałbym bardziej raz a porządnie , ale wielkie dzięki za chęci :wink:
lepiej mieć pogięte niż wcale :) :)

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 682
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Szukam nowych kapsli

#6 Post autor: goblin »

pike pisze: 29 kwietnia 2017, 18:51
goblin pisze: 29 kwietnia 2017, 17:12 Robiłem dzisiaj porządki w swoich dublach i zostało mi trochę kapsli, z którymi nie wiem, co mam zrobić. Są to butelkowane kapsle, które czasami wyciągam z knajp. Raczej zagranica, która często się powtarza. Jeśli reflektujesz na taki pakunek, to mogę wysłać Ci je w kartonie po długim weekendzie. Podaj mi dane adresowe i przelej co łaska /zwrot kosztów wysyłki i na jakieś piwo/
jasne , zagraniczne jak najbardziej , bo mam ich mało . a z polskich to mniej więcej jakie ? bo te nowe tatry , warki, okocimy , harnasie itp mam .
wzory raczej sprzed roku,dwóch, trochę kormoranów. Jak dla ucznia, to taryfa ulgowa - tylko koszt przesyłki.
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

ODPOWIEDZ