Strona 1 z 1
Pytanie na śniadanie
: 17 października 2006, 23:43
autor: chinet
pierwszy podobno z Polski - ale od czego ?

: 18 października 2006, 09:37
autor: jacekq
5. Brauerei Herrenhausen KG, Hannover
: 18 października 2006, 16:41
autor: danio_145
1 Polska rozlewnia niezidentyfikowana.
: 20 października 2006, 21:41
autor: Tomek
ten z koniem jest z Niemiec na 100%.
: 20 października 2006, 23:16
autor: Paweł
2. Niemcy, Ur-Kroestitzer
5. Niemcy
: 21 października 2006, 13:47
autor: jacekq
Tomek pisze:ten z koniem jest z Niemiec na 100%.
Napisałem - tylko pomyliłem numerację - ten z koniem, czyli 4. jest z Hanoweru
: 21 października 2006, 13:49
autor: Tomek
jacekq pisze:Przecież napisałem skąd jest - czytasz tylko swoje własne posty?
to co jest w pierwszym poście to nie wiadomo do którego kapsla sie tyczy bo z koniem jest 4 w kolejności a nie 5.ktoś tu nie umie liczyć
: 21 października 2006, 16:52
autor: jacekq
Sorry - poprawiłem się - miałem nadzieję, że nie zdążysz odpisać na pierwszy post.

: 22 października 2006, 14:03
autor: chinet
dzięki za pomoc,
pozostaje tylko trzeci kapselek

: 22 października 2006, 14:05
autor: danio_145
Sądząc po syg. z dużym prawdopodbieństwem można stwierdzić, że to Niemcy.
: 22 października 2006, 20:52
autor: yoreck
danio_145 pisze:1 Polska rozlewnia niezidentyfikowana.
Danio,tu bym polemizował,ponieważ widziałem ten kapsel u kilku kolekcjonerów rosyjskich na ich stronach internetowych.Ja osobiscie mam ten kapsel w rosyjskich.A co inni sadzą na ten temat?
: 23 października 2006, 09:43
autor: jacekq
yoreck rosyjski kapsel z łacińskimi literami? Trochę dziwne.
: 23 października 2006, 10:17
autor: Pedro
yoreck pisze: Danio,tu bym polemizował,ponieważ widziałem ten kapsel u kilku kolekcjonerów rosyjskich na ich stronach internetowych.Ja osobiscie mam ten kapsel w rosyjskich.A co inni sadzą na ten temat?
Nie wiem skad jest ten kapsel, ale wiem ze Rosja to na tyle duzy kraj, ze kolekcjonerowi zazwyczaj trudno na pewno wszystko ustalic. Bywalo, ze dziewczyna (byla juz niestety

) mojego kolegi, Rosjanka, przywozila mi kapsle, czesto z etykietami, wiec latwo bylo ustalic z czego sa, a potem wiedzialem te same kapsle na rosyjskich stronach przypisanego do czegos zupelnie innego.
: 23 października 2006, 12:20
autor: Paweł
Moj egzemplarz kapsla BBR znalazłem kiedys kilka w Warszawie... Nie sądze aby wszystkie przywieźli rosjanie...
: 23 października 2006, 15:52
autor: chinet
Paweł pisze:Moj egzemplarz kapsla BBR znalazłem kiedys kilka w Warszawie... Nie sądze aby wszystkie przywieźli rosjanie...
chyba że znalazłeś je pod stadionem X-lecia

: 24 października 2006, 18:39
autor: yoreck
Paweł pisze:Moj egzemplarz kapsla BBR znalazłem kiedys kilka w Warszawie
Paweł,to dlaczego tego kapsla nie ma w katalogu w rozlewniach NN?Chyba,że jest gdzieś indziej umieszczony?
: 27 października 2006, 22:20
autor: yoreck
jacekq pisze:yoreck rosyjski kapsel z łacińskimi literami? Trochę dziwne.
jacekq a o co w tym dziwnego?
i ponawiam pytanie,skoro to jest polska rozlewnia niezintentyfikowana to dlaczego nie ma tego kapsla w katalogu?a może to kapsel nie piwny?wiki,u Ciebie też w katalogu tego kapsla nie ma.
jacekq wychodzi na to,że to trochę dziwny łaciński kapsel

: 28 października 2006, 07:37
autor: chinet
yoreck pisze:dziwny łaciński kapsel
jeszcze się okaże że z Watykanu
a swoją drogą czy w ogóle są kapsle z takich państewek jak Watykan, Monako, etc.???
: 28 października 2006, 08:16
autor: danio_145
Watykan nie, Monako tak. Grzesiu kiedyś je pokazywał na forum.
: 30 października 2006, 09:32
autor: wiki
yoreck pisze:a może to kapsel nie piwny?wiki,u Ciebie też w katalogu tego kapsla nie ma.
Katalog niepiwny jest (i chyba jeszcze dlugo bedzie) bardzo niekompletny. Kapsla BBR nie ma w katalogu bo nikt jeszcze nie podeslal mi takiego zdjecia. Ja - niestety - zbyt krotko zbieram kapsle i jestem mocno niekompetentny by takie sprawy rozstrzygac. Mozna powiedziec "ja tu sprzatam".
W Bottle Index mozna znalezc 2x BBR zidentyfikowany jako polski przez Davida Mascherini i Tino Nadlera, ale czy oni sa wiarygodnym zrodlem informacji jezeli chodzi o kapsle polskie? K.