trochę egzotyki do identyfikacji

Skąd pochodzi ten wzór?
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
maryk
Posty: 414
Rejestracja: 14 stycznia 2006, 20:18
Lokalizacja: Kraków<->Humniska

trochę egzotyki do identyfikacji

#1 Post autor: maryk »

Prosze o pomoc:
http://img179.imageshack.us/my.php?imag ... 948hw9.jpg
Inetreusje mnie wyłącznie kraj z jakiego pochodzi dany kapsel.
Z góry serdeczne dzieki.
Ostatnio zmieniony 01 czerwca 2007, 22:12 przez maryk, łącznie zmieniany 1 raz.

JJaq
Posty: 628
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 22:44

#2 Post autor: JJaq »

8 rząd ta 1 Coca Cola Ghana

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#3 Post autor: danio_145 »

1 rząd pepsi i 2 cole Tajlandia
3 rzad kapsel 6 Turcja
4 rzad kapsel 1 Egipt
5 rząd kapsel 1,3,5 Indie
6 rząd 1,2 Maroko 4 Tunezja
7 rząd 3 Ghana 5 Tunezja 6 Brazylia
8 rząd i 9 rząd Ghana
O Kura Masa!
Viva'la Obwoluta!
Pijemen po einen Bieren!
Miodos sie nie topios!

Pedro
Posty: 357
Rejestracja: 21 lutego 2005, 14:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#4 Post autor: Pedro »

Sorki, ale wydaje mi sie ze skoro mozesz czytac na forum, to mozesz przeczytac co jest napisane na kapslach. Na sporej czesci masz na zabkach (a na niektorych nawet na wierzchu) napisane miasto, a czesto i kraj w ktorym zostaly wyprodukowane te napoje. A tak po namniejszej linii oporu - niech inni sie zajma moja kolekcja. :ble:

Awatar użytkownika
barthez
Posty: 303
Rejestracja: 18 sierpnia 2005, 13:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

#5 Post autor: barthez »

Tym bardziej, że nawet jak nie ma wpisanego na kapslu państwa/miasta to większość można zapewne sprawdzić na http://www.bottlecaps.de/ :cool: , ale nie czepiajmy się :mrgreen: .
kapsle piwne i niepiwne, bez sygnatur i odwrotek

Awatar użytkownika
maryk
Posty: 414
Rejestracja: 14 stycznia 2006, 20:18
Lokalizacja: Kraków<->Humniska

#6 Post autor: maryk »

Po pierwsza JJaq i Danio dzięki za pomoc.

Po drugie....... dla tych co czegoś chcą a nie wiedza dokładnie czego..
wszystko by było proste gdybym miał te kapsle w domu. Narazie są w drodze do mnie (nie wszytskie, tylko część). A ja chciałem wiedzieć na co wymieniam. A pozatym, po to jest część forum przeznaczona na tematy z prośba o indentyfikację, aby ktoś inny pomógł zidentyfikować.

barthez jak umiesz czytać pismo z Egiptu to wyślę za kilka dni specjalnie dla Ciebie kilka kapsli do identyfikacji. I tym razem poprosze o podanie browaru z jakiego dany kapsle pochodzi. I ciekawe jak to zrobisz: zapewne wejdziesz na: http://www.bottlecaps.de/ znajdziesz wszyskie kapsle z egiptu, skopiujesz nazwę browaru, odszukawszy dany wzór i wkleisz na to forum (bo bedziesz widział, że sa to kapsle z Egiptu, ale jakbyś nie wiedział z jakiego są kraju to już by był duży problem, chyba, rzeczywiście umisz odczytać jakieś znaczki, literki, obraz napisane innymi literami niz łacińskimi )

I prosze się mnie tu "nie czepiać"

JJaq
Posty: 628
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 22:44

#7 Post autor: JJaq »

Proszę jak coś wiem to pomogę :mrgreen:

Awatar użytkownika
barthez
Posty: 303
Rejestracja: 18 sierpnia 2005, 13:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

#8 Post autor: barthez »

maryk pisze:Po pierwsza JJaq i Danio dzięki za pomoc.

Po drugie....... dla tych co czegoś chcą a nie wiedza dokładnie czego..
wszystko by było proste gdybym miał te kapsle w domu. Narazie są w drodze do mnie (nie wszytskie, tylko część). A ja chciałem wiedzieć na co wymieniam. A pozatym, po to jest część forum przeznaczona na tematy z prośba o indentyfikację, aby ktoś inny pomógł zidentyfikować.

barthez jak umiesz czytać pismo z Egiptu to wyślę za kilka dni specjalnie dla Ciebie kilka kapsli do identyfikacji. I tym razem poprosze o podanie browaru z jakiego dany kapsle pochodzi. I ciekawe jak to zrobisz: zapewne wejdziesz na: http://www.bottlecaps.de/ znajdziesz wszyskie kapsle z egiptu, skopiujesz nazwę browaru, odszukawszy dany wzór i wkleisz na to forum (bo bedziesz widział, że sa to kapsle z Egiptu, ale jakbyś nie wiedział z jakiego są kraju to już by był duży problem, chyba, rzeczywiście umisz odczytać jakieś znaczki, literki, obraz napisane innymi literami niz łacińskimi )

I prosze się mnie tu "nie czepiać"
No mówię, nie czepiajmy się, chodziło mi o ogólną zasadę, a nie akurat o Twoje kapsle...
kapsle piwne i niepiwne, bez sygnatur i odwrotek

ODPOWIEDZ