kto jedzie do Wrocławia 11.05??

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
maryk
Posty: 414
Rejestracja: 14 stycznia 2006, 20:18
Lokalizacja: Kraków<->Humniska

kto jedzie do Wrocławia 11.05??

#1 Post autor: maryk »

Mam ochotę pojechać do Wrocławia.. ale nie będę targał ze sobą kapsli jeżeli brak osób do wymian.. czy ktoś z obecnych wybiera się do Wrocławia i ma zamiar powymieniać się kapslami??
Porządki w kolekcji....

Awatar użytkownika
seboo
Posty: 610
Rejestracja: 18 lutego 2008, 21:09
Lokalizacja: Ostrzeszów

#2 Post autor: seboo »

no właśnie tam są targi ale mogli byśmy zorganizować taka swoja giełdę ja ze szkopasemm bym raczej pojechał bo mam 80km
750PL PIWNE

Awatar użytkownika
szkopas29
Posty: 336
Rejestracja: 17 lutego 2008, 19:26

#3 Post autor: szkopas29 »

No ja jestem za ! Moge jechać :D Mamy niedaleko ;]
Zbieram tylko Polske bez odwrotek i serii.

-aifam-

abernacka
Posty: 89
Rejestracja: 29 marca 2006, 13:30
Lokalizacja: Gdynia

#4 Post autor: abernacka »

Pozwolę zabrać głos w tej dyskusji. Czy ktoś z was brał udział we wcześniejszych edycjach warsztatów piwowarskich we Wrocławiu? Podejrzewam, że nie. Otóż panowie impreza jest jak najbardziej otwarta dla wszystkich aczkolwiek z roku na roku jest coraz więcej chętnych wziąć udział w zajęciach warsztatowych (warzenie, śrutowanie, fermentacja etc.)a nie wymianie akcesoriami birofilskimi (brzydko to brzmi) tak więc potrzebne są wcześniejsze deklaracje chęci uczestnictwa w imprezie. Chyba, że was to podnieca i lubicie stać przed klubem gdzie trwa właśnie impreza kompletnie nie związana z waszymi zainteresowaniami!

Paweł
Administrator
Posty: 2163
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#5 Post autor: Paweł »

Dziękuję za powyższego posta, bo juz nie miałem siły tłumaczyć tego setny raz.

Awatar użytkownika
szkopas29
Posty: 336
Rejestracja: 17 lutego 2008, 19:26

#6 Post autor: szkopas29 »

Kucze szkoda :( A by mogl izrobić jakas giełde z kapslami ... ;] Bym miał bardzo blisko ... ;] A mam pytanie gdybym ja chciał zrobic własa giełde umnie w domu lub na podworku,,, czy to by było mozliwe ? :D Tylko ciekawe czy by tyle wiary sie zmiesciło :P
Zbieram tylko Polske bez odwrotek i serii.

-aifam-

ODPOWIEDZ