27.08.2016 - XV Lubelska Giełda Birofilii, Lublin

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2150
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: 27.08.2016 - XV Lubelska Giełda Birofilii, Lublin

#31 Post autor: yoreck »

Dziękujemy wszystkim kolekcjonerkom i kolekcjonerom za liczne przybycie na giełdę! Stworzyliście na niej niesamowitą atmosferę! Mamy nadzieje, że wymiany/zakupy były owocne. Do zobaczenia za rok ;)
tutaj jest więcej zdjęć z giełdy:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009455460562
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

Awatar użytkownika
krzysio
Posty: 1300
Rejestracja: 14 lipca 2014, 18:55
Lokalizacja: W-wa
Kontaktowanie:

Re: 27.08.2016 - XV Lubelska Giełda Birofilii, Lublin

#32 Post autor: krzysio »

Krzysiek pisze:Pogoda świetna, atmosfera z pewnością jeszcze lepsza, mam czego żałować. :)
Reprezentacja ZK też niczego sobie!
To prawda. Dopisało wszystko. I kolekcjonerzy ( doszło mi trochę fajnych tematów do zbioru )
i pogoda i .... mmmmm..... jeszcze mi ślinka leci na myśl o tych kanapkach ze smalcem. A z
rozmów z innymi wiem, że nie tylko ja zjadłem ich 5 x za dużo, bo takie pyszne były!!!
Fajna giełda. Będzie to raczej stała pozycja w moich wyprawach....
Grzegorz & Krzysio
Zbieramy kapsle polskie z sygnaturami
Tutaj jest link do naszej kolekcji i dubli.

FIDORIM
Posty: 182
Rejestracja: 13 października 2009, 21:44

Re: 27.08.2016 - XV Lubelska Giełda Birofilii, Lublin

#33 Post autor: FIDORIM »

choć od giełdy już trochę czasu minęło ,w katalogu pojawił się jakiś nowy kapsel giełdowy z Lublina Sokól browar Świdnik xv giełda,czy organizatorzy mogą napisać dwa słowa na jego temat ,ponieważ ja i kilkunastu innych kolekcjonerów nie zauważyło na giełdzie ,aby ktoś go rozpowszechniał ,stąd moje zapytanie,i mam nadzieje tylko przeoczenie ,ale dlaczego przeoczyło go aż tylu kolekcjonerów ? :?

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2150
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: 27.08.2016 - XV Lubelska Giełda Birofilii, Lublin

#34 Post autor: yoreck »

FIDORIM pisze:choć od giełdy już trochę czasu minęło ,w katalogu pojawił się jakiś nowy kapsel giełdowy z Lublina Sokól browar Świdnik xv giełda,czy organizatorzy mogą napisać dwa słowa na jego temat ,ponieważ ja i kilkunastu innych kolekcjonerów nie zauważyło na giełdzie ,aby ktoś go rozpowszechniał ,stąd moje zapytanie,i mam nadzieje tylko przeoczenie ,ale dlaczego przeoczyło go aż tylu kolekcjonerów ? :?
Gdybyś umiał czytać :cool: to pod kapslem jest napisane co i,jak i ile.
Więc napiszę - Kapsel wydany w nakładzie 40 sztuk TYLKO dla członków Stowarzyszenia Birofilistów Lubelskich .Każdy z członków dostał po 2 takie kapsle.
Kapsli nie było więc w sprzedaży,nie były rozpowszechniane - dlatego nie mogłeś o tym wiedzieć z wiadomych względów.
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

FIDORIM
Posty: 182
Rejestracja: 13 października 2009, 21:44

Re: 27.08.2016 - XV Lubelska Giełda Birofilii, Lublin

#35 Post autor: FIDORIM »

czytać mnie w szkole nauczono,i nie zapomniałem jak to się robi ,natomiast nie dopatrzyłem napisów małym druczkiem pod kapslem ,biję się w pierś jest to moje niedopatrzenie,dzięki że mnie oświeciłeś,a swoją drogą kapselek dość ładny i szkoda że tylko dla wybranych :wdol:

Awatar użytkownika
intel_x
Posty: 448
Rejestracja: 06 marca 2012, 08:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: 27.08.2016 - XV Lubelska Giełda Birofilii, Lublin

#36 Post autor: intel_x »

Skoro nie był to kapsel ogólnodostępny, lub konkursowy, czy nie powinien trafić do działu "Okolicznosciowe"?

FIDORIM
Posty: 182
Rejestracja: 13 października 2009, 21:44

Re: 27.08.2016 - XV Lubelska Giełda Birofilii, Lublin

#37 Post autor: FIDORIM »

Według mnie powinien trafić do okolicznościowych Intel ma racje no chyba ze pozmienialy się reguły segregacji kapsli i admin zapomnial poinformować o tym na forum

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2150
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: 27.08.2016 - XV Lubelska Giełda Birofilii, Lublin

#38 Post autor: yoreck »

FIDORIM pisze:czytać mnie w szkole nauczono,i nie zapomniałem jak to się robi ,natomiast nie dopatrzyłem napisów małym druczkiem pod kapslem ,biję się w pierś jest to moje niedopatrzenie,dzięki że mnie oświeciłeś,a swoją drogą kapselek dość ładny i szkoda że tylko dla wybranych :wdol:
Marcin ,nie ma sprawy- polecam się :-)
Każdy może zostać członkiem naszego Stowarzyszenia BL.
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

FIDORIM
Posty: 182
Rejestracja: 13 października 2009, 21:44

Re: 27.08.2016 - XV Lubelska Giełda Birofilii, Lublin

#39 Post autor: FIDORIM »

Dziękuję Jurku za propozycje to bardzo miłe, rozważę to napewno

ODPOWIEDZ