MASTER_CIH sprzedaje podróby mojego kapsla

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
TOM_TOM
Posty: 124
Rejestracja: 27 listopada 2005, 10:31
Lokalizacja: Katowice-Zarzecze

MASTER_CIH sprzedaje podróby mojego kapsla

#1 Post autor: TOM_TOM »

Chciałbym poinformować, że MASTER_CIH wycofał aukcję o którą toczyliśmy spór. W związku powyższym szczerze, oświadczam:
1. Wierzę, że opublikowanie tej aukcji było nieświadome. Świadczą o tym dalsze czyny MASTER_Ciha, czyli usunięcie aukcji.
2. Master_Cih zachował się jak gość. Czyli wycofał z błędu.
3. Jednocześnie przepraszam Master_Ciha za swoje słowa, były spowodowane wzburzeniem. Są one nieprawdą. Czasami człowieka poniesie. PRZEPRASZAM.
4. Gdyby MAster_Cih czuł się nadal pokrzywdzony, jestem otwarty aby mu to zrekompensować (sposób do ustalenia ;-) ).

Dodatkowo pragnę poinformować, że oryginalne kapsle Kopanińskiego Browaru Domowego są tylko i wyłącznie w moim posiadaniu. Nie będą one w żaden sposób dystrybuowane komercyjnie. Każdy kto mnie zna otrzyma z czasem (to trochę potrwa) na kolejnych giełdach kapsle ściągane z piwa za darmo!
Dlatego proszę nie łapać się na żadne zakupy z niewidomych źródeł. Dziewic nie będzie w Polsce (jak widać w Rosji są)!
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2016, 20:05 przez TOM_TOM, łącznie zmieniany 1 raz.

Master_CIH
Posty: 1
Rejestracja: 31 lipca 2016, 21:50

Re: MASTER_CIH sprzedaje podróby mojego kapsla

#2 Post autor: Master_CIH »

Tomek - dzięki za wyprostowanie i za wyjaśnienie całej niepotrzebnej gorącej sytuacji - znamy się od lat i pragnę aby nasza znajość nadal była przyjazna i owocna.
POZDRAWIAM
tom
Master_CIH
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2016, 20:10 przez Master_CIH, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
TOM_TOM
Posty: 124
Rejestracja: 27 listopada 2005, 10:31
Lokalizacja: Katowice-Zarzecze

Re: MASTER_CIH sprzedaje podróby mojego kapsla

#3 Post autor: TOM_TOM »

...

Hrustgurd
Posty: 21
Rejestracja: 31 października 2009, 15:10
Lokalizacja: Sankt Petersburg
Kontaktowanie:

Re: MASTER_CIH sprzedaje podróby mojego kapsla

#4 Post autor: Hrustgurd »

Tomek przez mnie zamowil te kapsli w nowej fali dla rosyjskich domowych, kontraktowych a mikro- browarow. Nie wszystko tak przezroczysto jak moglo byc. Mamy swoje klopoty z pojawieniem tych kapsli z wali na wymiane i na aukcjach. Nawet kilka z nich nigdy nie byli na piwie i zamowiony pzrez jednego handlowca.
Moge powiedziec, ze wszystkie kapsli co dotarli do mnie dla Tomka zostana przekazany mu. Wszystko pozostale na sumieniu organizatorow fali i producentow.

ODPOWIEDZ