Kapsel okolicznościowy dla zbieraczy !

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
prochcio
Posty: 75
Rejestracja: 24 września 2016, 16:24

Kapsel okolicznościowy dla zbieraczy !

#1 Post autor: prochcio »

Jako, że powoli ale jednak wielkimi krokami zbliża się magiczna liczba 1000 polskich kapsli, będę chciał wypuścić kapselek okolicznościowy. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to myślę, że pod koniec lipca kapsle powinienem już mieć.

Myślę, że najlepszym miejscem do zdobycia kapsla będą giełdy na których planuje być ( Leżajsk, Lublin, Cieszyn, Zawiercie, Tychy - o ile nic mi nie pokrzyżuje planów)

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany kapselkiem to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej tu na forum, pod postem albo prochcio@o2.pl

Pozdrawiam !
Michał

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1719
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

Re: Kapsel okolicznościowy dla zbieraczy !

#2 Post autor: Jacek »

Z tego co się orientuję to ostatnia giełda w Leżajsku była w 2015, jest jakaś reaktywacja w tym roku?


prochcio
Posty: 75
Rejestracja: 24 września 2016, 16:24

Re: Kapsel okolicznościowy dla zbieraczy !

#3 Post autor: prochcio »

Jacek pisze: 28 czerwca 2017, 11:02 Z tego co się orientuję to ostatnia giełda w Leżajsku była w 2015, jest jakaś reaktywacja w tym roku?
O widzisz, dzięki za informację, ja niestety ale czerpię wiedze ze stron internetowych.

prochcio
Posty: 75
Rejestracja: 24 września 2016, 16:24

Re: Kapsel okolicznościowy dla zbieraczy !

#4 Post autor: prochcio »

Jakby ktoś chciał zdobyć mój kapsel okolicznościowy - to będę na giełdzie w Lublinie. Chętnych zapraszam do napisania wp albo na prochcio@o2.pl

ODPOWIEDZ