Piłka nożna

Tu można rozmawiać o wszystkim :)
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

Piłka nożna

#1 Post autor: visto »

Przeglądając dział pub szukałem tematów o piłce nożnej. Coś tam znalazłem o Lidze Mistrzów, Mistrzostwach Świata itp.. Jednak nie znalazłem tematu ogólnie traktującego o tym jakże pięknym, lecz brutalnym sporcie (choć może źle szukałem). Do założenia tego tematu natknęło mnie radosne wydarzenie, a mianowicie Lech Poznań 6-0 Grassgoppers Zurich. Po porażce Wisły, a także Legii myślałem, że Lech też przegra z kretesem, a tu miła niespodzianka :D . W końcu widziałem znakomity mecz w wykonaniu polskiej drużyny. Moim zdaniem graczem meczu został Sławomir Peszko, strzelec ostatniej bramki dla Kolejorza.

Chciałbym, abyście w tym temacie wpisywali nie tylko opinie na temat meczu Lecha, ale także wyrażali swoje opinie w innych sprawach związanych z piłką.
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Paweł
Administrator
Posty: 2166
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#2 Post autor: Paweł »

Czy następna runda w Pucharze UEFA to jeszcze mecz bezpośredni czy już faza grupowa?

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1215
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#3 Post autor: zipkeczup »

Następna runda to I runda, grana systemem pucharowym dalej. Dopiera jeszcze następna będzie fazą grupową. Niestety przez przegrywanie naszych drużyn, musimy grać niemal od początku fazy eliminacji. Głowa do góry, jesteśmy jeszcze trochę powyżej dna, jeśli chodzi o ranking naszej ligi.

Paweł
Administrator
Posty: 2166
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#4 Post autor: Paweł »

Wisła teraz odpanie to w której rundzie będą grali?

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#5 Post autor: visto »

No cóż nasza liga stała się ostatnio wielkim zadupiem piłkarskim. W ostatnim rankingu IFFHS dostępnym tutaj http://www.iffhs.de/ nasza liga jest sklasyfikowana na 67 miejscu. Nasza liga jest porównywalna do ligi Omanu, a gorsza jest między innymi od ligi gwatemalskiej, tajlandzkiej, irackiej, gruzińskiej. Mógłbym wymieniać jeszcze wiele, ale po co i tak wiadomo jak słaba jest nasza liga. Miejmy nadzieję, że Lech zdoła chociaż trochę wydźwignąć nas na wyższe miejsce, tak jak swojego czasu zrobiła to Wisła.
Ostatnio zmieniony 16 sierpnia 2008, 10:39 przez visto, łącznie zmieniany 1 raz.
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1215
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#6 Post autor: zipkeczup »

Wisła, odpadając z Barcą, będzie grać w I rundzie. Po wygranym dwumeczu grają w fazie grupowej. Nie jestem pewien, ale chyba drużyny odpadające z Ligi Mistrzów są rozstawione w losowaniu. A Lech chyba nie będzie rozstawiony (wszak teraz też nie był). O Legii chyba już możemy zapomnieć, chyba, że cudowne 1-2 w Moskwie, potem dogrywka i karne.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1215
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#7 Post autor: zipkeczup »

Jeśli chodzi o ranking, to najlepiej obrazuje to: http://www.90minut.pl/ranking_uefa.php

Co gorszego może nas spotkać? - Mistrz będzie zaczynał od II rundy eliminacji LM bez rozstawienia, potem od I rundy z rozstawieniem, a następnie I runda beż rozstawienia. Jeśli chodzi o puchar UEFA, to już tylko czeka runda I eliminacyjna bez rozstawienia, przedwstępna z rozstawieniem i bez.

Bardzo wątpliwe, że spadniemy aż na samo dno, ale granie z kelnerami z San Marino i zwycięstwo bez znaczenia rozmiaru chluby nam nie przynosi.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#8 Post autor: visto »

Chyba czas odgrzać temat...

Jak pewnie już każdy wie wczoraj nasza reprezentacja przegrała po nudnym meczu ze Słowacją 2:1. Przegraliśmy mecz dosłownie w minutę po głupich błędach. To pokazuje jak nasza s-kadra jest słaba. Huraoptymizm po meczu z Czechami, pewność siebie - to przyniosło nam zgubę. Niby mecz z zespołem za naszej południowej granicy w sobotę potwierdził jak nasza kadra dobrze radzi sobie pod wodzą Benhakera. Ja jednak uważam, że jego czas powinien się już skończyć po Euro 2008. Teraz już na pewno z ręką na sercu mogę powiedzieć : Do widzenia Leo...

Co wy o tym myślicie?
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1215
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#9 Post autor: zipkeczup »

Z całym szacunkiem, czy naprawdę nikt jeszcze nie zrozumiał tego, że kolejna zmiana trenera tak naprawdę nic nie zmieni? Jaka nasza reprezentacja jest każdy wie, i nie chodzi tu o indywidualności tylko o całe szanowne gremium polskich piłkarzy. Nawet nasi najlepsi piłkarze mają przeciętne umiejętności (z wyjątkiem bramkarzy), zawsze gramy tak jak przeciwnik pozwala - nie radzimy sobie ze słabeuszami, gdyż brakuje nam tego, czym różnią się najlepsi od nas. Z lepszymi gramy w kratkę, i to tylko dlatego, że lepsza drużyna sama atakuje i się odkrywa, co pozwala czasem pociągnąć kontrę.

Jeśli Ty Visto, i ktokolwiek inny uważa, że zmiana trenera coś zmieni, to proszę bardzo, mogę się założyć o całą moją kolekcję, że kolejna i następna zmiana trenera i tak nic nie pomoże.

Mamy przeciętnych piłkarzy, którym zdarza się czasem przebłysk, zrozumcie ot w końcu. Z gówna bata nie ukręcisz, a jedna jaskółka wiosny nie czyni. Pozdro.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#10 Post autor: visto »

Benhakerowi mówię nie!!! A dlaczego??? Engel odszedł po nieudanym turnieju. Janas odszedł, a Leo nie!!! A dlaczego??? Bo niby co cudotwórca???

A jeśli ty Zipkeczup uważasz, że polscy piłkarze są do dupy, no cóż nie skomentuje tego. Potrzebują ukierunkowania, bo jednak coś potrafią. A jak Benhaker ich nie nauczył, że jak dziada nie dobijesz to dziad zabije ciebie no to mamy tego efekty

Poza tym musimy już myśleć o Euro 2012. Czemu nie ma planu czteroletniego? Chcemy wypaść tak jak Austria i Szwajcaria?

Kasperczak był wolny, ale nikt nie pomyślał o nim. To on z Wisła zaszedł tak daleko. Ale właśnie tacy są Polacy (czytaj Zipkeczup) awansowaliśmy do euro tojuż szczyt możliwości. Więcej się nie da. A ten holenderski przeciętny trener wyrósł na cudotwórcę...
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2956
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

#11 Post autor: lendoo »

Ten mecz akurat nie przegrali przez Leo, tylko przez swoją własną głupotę.
Niestety, ale Leo , choć by chciał to nie nauczy Boruca jak się łapie piłkę..
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1215
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#12 Post autor: zipkeczup »

Jeśli uważasz Visto, że zmiana trenera uleczy naszą reprezentację, to Ci szczerze gratuluję... Oglądaj sobie dalej Ligę Mistrzów i zachwycaj się gwiazdami.

Albo masz klapki na oczach, albo nie masz pojęcia o realiach polskiej piłki.
Może na początek proponuję pograć w Football Manager 200X, to szybko zejdziesz na ziemię i zaczniesz trzeźwo myśleć.

Twoje argumenty są na poziomie Faktu i SuperExpressu.

Polska piłka jest przeżarta przez rak do czystej kości. Żeby mieć silną reprezentację, trzeba mieć silną ligę. A realia naszych lig są takie, że ich w sumie nie ma. Zero organizacji, zero baz treningowych, infrastruktury, stadionów i przede wszystkim PIENIĘDZY. O sukcesach nie piszę, bo wiadomo jakie są.

Mogę napisać tu cały esej i dodać go do załącznika, jeśli ktoś chce.

Poprawa polskiej piłki to strasznie długotrwały proces, do którego potrzeba przede wszystkim ogromnych pieniędzy.

Jedyną drużyną, która zaczyna "raczkować" to Lech Poznań. Rzesza kibiców, pieniądze, pomysł rozwoju, szkolenie młodzieży według wieku, klas i poziomu itd.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1215
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#13 Post autor: zipkeczup »

Poza tym nie ma recepty na sukces, bo gdyby taka była, to każdy by ją miał i tak czy siak ktoś musiałby być pierwszy a ktoś 218tą drużyną na świecie.
A jeśli Ty Visto i cała Polska uważa, że wystarczy zwolnić trenera, to może opatentujcie swój pomysł i zacznijcie go sprzedawać. Stworzenie znakomitej drużyny to koszmarnie skomplikowany proces i nigdy nie wiadomo, czy i tak odniesie to sukces.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#14 Post autor: visto »

Dobrze, ale jaki perspektywy mamy z Leo? Myślisz, że on kocha Polskę poświęci się i przeznaczy na reprezentację więcej godzin niż w umowie ma? Jemu zależy na pieniądzach. Zremisował z Trynidadem i Tobago jeden mecz na Mistrzostwach Świta 2006 i od razu cudotwórca.

Kasperczak zna się na trenerce, zna Polskę, ma świetne zagraniczne doświadczenie, ale my wolimy podstarzałego Holendra, który dorabia do emerytury.

A co do tego, że Benhaker powinien odejść. Nie tylko jak ja to zrozumiałem niedzielni kibice i nic nie znający się na piłce chcą, aby Leo odszedł. Dowody : Godlewski, Tomaszewski, Boniek, Atlas... . Jeśli choć trochę znasz się na piłce to wiesz kto to jest , a szczególnie pierwszy pan jest godny uwagi.

A poza tym odnoszę sukcesy w Football Manager 2008 i to nie jakimiś tuzami światowej piłki. A Ligi Mistrzów nie oglądam, no może poza meczami z udziałem Polaków.
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1215
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#15 Post autor: zipkeczup »

Ok. Powiedzmy, że Leo odejdzie, a przyjdzie na jego miejsce nawet Mourinho, i co dalej?

A plan 4 letni, to można zrobić na ME 2032.

Ja tłukę już 10ty sezon Widzewem w FMa (tłukę po kilkanaście sezonów każdego FMa, jaki wychodzi). A skoro ty grasz również to o realiach nie muszę Ci mówić, jeśli grasz polską ligą.

Jeśli uważasz, że nie wiem o kim piszesz no to wybacz...

A jeśli chodzi o Tomaszewskiego, to jeśli uważasz, że jest dla kogokolwiek autorytetem, to uprzedź mnie wcześniej, żebym nie padł na ziemię ze śmiechu i nie wstał do jutra.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#16 Post autor: visto »

Ale ja nie chce Mourinho. Ja chcę polskiego trenera, dobrego trenera np. Kasperczaka.

No, ale jakoś musimy się przygotować do naszego Euro 2012, aby nie wypaść tak jak Austria i Szwajcaria. Musimy szukać nowych,młodych, perspektywicznych zawodników. A nie Puszczać do boju nadal Smolarka i Krzynówka, którzy grzeją ławę w klubach.

No ja mam tak samo z FM, ale ja gram ŁkS-em

No rzeczywiście z Tomaszewskim przesadziłem i to grubo, ale chyba autorytetu Godlewskiego nie podważysz? :>
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1215
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#17 Post autor: zipkeczup »

Ustalmy może jedną rzecz - piłka nożna to moje życie. Jak gra reprezentacja, to od rana nic nie jem i dostaje sraczki z nerwów. Kocham polską piłkę, jest dla mnie o wiele ważniejsza nawet niż kapsle. Siedzę w tym "gównie" już trochę lat, mam naprawdę dużą wiedzę i trudno mi tak naprawdę znaleźć kogoś, z kim mógłbym porozmawiać na argumenty. :D

Nie uważam, jak wielu, że Polaków powinien trenować Polak. Ale mamy po mału garstkę perspektywicznych młodych trenerów, i oby to była przyszłość.

Mam takie zdanie na temat polskich "ekspertów" i "autorytetów", że lepiej tu nie będę pisać.

Trenerzy z ery piłki nożnej, gdzie napastnik z brzuchem wielkim jak bęben zdobywał tytuł Króla Strzelców MŚ czy ME, żyją realiami i wiedzą z tamtych czasów. (nie, żebym pochwalał "laptopa" ;) )

Nasi wielcy (jak na tamte czasy) piłkarze raczej nie mają pojęcia o trenerce (poza Heniem oczywiście). Boniek był gwiazdą klasowego formatu, ale co z tego?

Nasz PZPN to...

Nasze kluby...

Nasza liga...
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#18 Post autor: visto »

No chociaż jestem młodszy to też żyję piłką. Może uważasz, że ze mnie niedzielny kibic. Ale dobrze każdy ma swoje zdanie.

No właśnie sam przyznajesz, że Kasperczak to dobry trener, który zna się na rzeczy. Więc dlaczego nie spróbować z nim? Pozostawić Ulatowskiego, niech będzie panem laptopikiem i dokoptować kogoś młodego, perspektywicznego do sztabu reprezentacji.
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1215
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#19 Post autor: zipkeczup »

Nie powiedziałem, że jesteś niedzielnym kibicem.

Kiedy słyszę te durne populistyczne hasła typu "Wójcik/Engel/Boniek/Janas/Leo musi odejść", a nawet "Kubica to cieniak", "zabiorą nam ME", "Małysz to koniec, niech przestanie skakać i przynosić wstyd" itd., itp. -> to mnie po prostu krew zalewa.

Przyjdzie następny trener, a my i tak będziemy grać tak samo, nie chodzi tu o to, że bronię Leo. A jeśli chodzi o młodych, to Leo wprowadza ich do gry - przecież ostatnio grał Wawrzyniak, Wojtkowiak, ale przecież widać, że to jeszcze nie to. Brożek i Lewandowski też dostają swoje szanse. Ale nie można zacząć grać samymi młodymi. Murawski i Błaszczykowski to świetni i młodzi zawodnicy.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#20 Post autor: visto »

Co do Wawrzyniak zostawię to bez komentarza.

Nie uważam, że Leo musi odejść ponieważ tak mówi większość. Po prostu to moje zdanie.

Ale Murawski, Błaszczykowski są już sprawdzeni. Mi chodzi np. O takiego Tyrałę, Rybusa...
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Awatar użytkownika
seboo
Posty: 610
Rejestracja: 18 lutego 2008, 21:09
Lokalizacja: Ostrzeszów

#21 Post autor: seboo »

moim zdaniem zmiana trenera nie ma sensu . Beenhakrer jest dobrym trenerem , w przeciwieństwie to Janasa ma swoje zasady widziałem jak udzielał wywiadu . Zawodnicy który nie grają w klubach w reprezentacji tworzą całkiem nie zły kolektyw . Niektórzy są młodzi grają z Czechami biegają starają sie . Wg mnie w składzie brakuje lidera który ciągnie drużynę ( a nie jest starą gwiazdą ) . Co do Boruca to jest świetny bramkarz lendoo za ostro go oceniłeś . Ale tak jak powiedział zipkeczup żeby była dobra reprezentacja musi być dobra liga związek . w Rosji za przekręty lub brak sukcesów Putin od razu wywalił zarząd a u nas stare pryki gadają i kradną . Zawsze jest tak ze jak Polska przegra jeden mecz to od razu wywalić beenhakera .
750PL PIWNE

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1215
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#22 Post autor: zipkeczup »

Seboo, Leo jak jeszcze nie podpisał kontraktu, to już pół Polski go chciało wywalić. Smutne, ale prawdziwe.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#23 Post autor: visto »

Ale ja nie chciałem Benhakera wywalić po jednym meczu. Chciałem go wywalić po ME. Jeśli uważacie, że Leo to dobry trener to czemu tak przygotował naszą kadrę do Euro? Jeśli uważacie, że zawodnicy są słabi to czemu nie potrafił ich przygotować do turnieju nawet pod względem fizycznym? Czemu nie rozpisał dobrego treningu i polscy zawodnicy przegrywali pojedynki biegowe z każdym? No powiedzcie czemu?
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#24 Post autor: danio_145 »

Visto, tak bronisz Kasperczaka a przecież mimo wcześniejszych sukcesów ostatnio w Afryce wiele nie osiągnął. Zmiana trenera nic nie da. Nawet jak coś nie idzie to zostawmy go, niech popracuje. W ciągu dnia nic sie nie zmieni. Jak będziemy zmieniać trenera co pół roku to wiele nie ugramy. I proszę nie chrzanić, że mecz przegrał Leo. Bo chyba każdy widział, że przegrały go 2 błędy. Ot co. Bronisz Bońków, Tomaszewskich i innych kliktarzy z PZPN, więc bez komentarza. Leo podobnie jak Kasperczak osiągnął sporo w przeszłości. Poczytaj trochę. Dla Beenhakera szacunek za słowa po meczu z Czechami "Wczoraj byłem dla was gównem a dziś Bogiem" Teraz mamy odwrotność.
O Kura Masa!
Viva'la Obwoluta!
Pijemen po einen Bieren!
Miodos sie nie topios!

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3645
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#25 Post autor: wismat »

visto pisze:No powiedzcie czemu?
Visto. zipkeczup próbuje Ci od początku powiedzieć, a ja się z nim w pełni zgadzam, że bez dobrej ligi, dobrych zawodników którzy chcą wygrywać i iśc dalej a nie tylko wygrać mecz i myślą że już są najlepsi, to trener nic nie zrobi. To że Polacy na ME odpadli nie wychodząc z grupy jest tego przykładem. Po dobrych meczach w eliminacjach uważali że są najlepsi i... Sam każdy widział lub słyszał. Beenhakker wybiera nowych, młodych, ale oni jeszcze nie grają na poziomie Ligii Mistrzów lub ME czy tym bardziej MŚ. Jak mają grac na wysokim poziomie skoro nawet nie doszli do Ligii Mistrzów a zakwalifikowanie się do pucharu UEFA to już wielki sukces...
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

Awatar użytkownika
seboo
Posty: 610
Rejestracja: 18 lutego 2008, 21:09
Lokalizacja: Ostrzeszów

#26 Post autor: seboo »

gdyby nasi grali w polskich ligach to było by najlepiej ! . jak mają być dobrze przygotowani fizycznie? skoro nie grają i to ci co powinni ,, nieść,, tą drużynę, jak mają czuć presje meczową skoro tych meczy nie grają. Słaba gra jest związana z słaba ligą ! a słaba liga z kijowego zarządu i braku kasy . najlepiej tworzyć składy gdzie kilku graczy gra w swoim klubie i dobrze sie rozumieją ale jak tworzyć takie składy jak jeden jest z tego klubu a drugi z innego . Wcale bym sie nie zdziwił gdyby Lech ograł naszą reprezentacje Polski ponieważ oni świetnie sie rozumieją .
750PL PIWNE

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

#27 Post autor: Bajek »

visto pisze:Chciałem go wywalić po ME. Jeśli uważacie, że Leo to dobry trener to czemu tak przygotował naszą kadrę do Euro?
Gdyby nie Leo to i awansu by nie było ;-) To że po awansie "poczuliśmy się zbyt dobrze" nie świadczy o klasie trenera. Od wielu lat ciągle awansujemy, po 3 meczach wracamy i zmieniamy trenera. I jak do tej pory nic nam to nie dawało. Może w końcu będziemy mieli jednego trenera który wyciągnie nas z tego doła. Poza tym Leo robi świetną robotę, nie boi się krytykować, i odnalazł wielu graczy którzy gdyby nie on nie mieli by szansy na pokazanie się całemu świata tj. Błaszczykowski. Tzw. Młodzi, gniewni teraz stanowią o sile naszego zespołu. A ci starzy wyjadacze powoli przechodzą na emeryturę, i dobrze. Bo piłka bardzo się zmieniła. Teraz gramy szybką piłkę na jeden kontakt, i nie ma co ukrywać, staruszki wymiękali :D

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#28 Post autor: visto »

No dobrze liga zjebana, nic piłkarze nie umieją. No, ale czemu Leo mając piłkarzy do dyspozycji przed Euro 2008 Nie podniósł im kondycji, a wręcz pogorszył?
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

#29 Post autor: Bajek »

A kto tak powiedział?

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#30 Post autor: visto »

No to, że liga jest zjebana i piłkarze do dupy to mi moi przedmówcy wmawiają.
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

ODPOWIEDZ