Piłka nożna

Tu można rozmawiać o wszystkim :)
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#31 Post autor: zipkeczup »

Visto, naprawdę Cię nie rozumiem. Jakie "wmawiają"? Naprawdę wierzysz, że nasza liga jest silna? A piłkarze dobrzy? To dlaczego żaden nie gra w zagranicznym klubie całego sezonu, tylko grzeje ławę, a potem i tak wraca do Polski? Do Polski, gdzie w LM nie zagraliśmy od kilkunastu lat, a przygody w UEFA i tak są tak naprawdę krótkie (może poza Wisłą w jednym sezonie).

Żyj dalej w swoim bajkowym świecie i czekaj na zmianę Leo, wtedy poszarpiemy na MŚ...
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#32 Post autor: visto »

I to nas różni Zipkeczup... . Obaj kochamy piłkę, ale tylko ja wierzę w Polaków. Choć może są słabi, to właśnie też dlatego, że im to każdy wmawia. Ludzie uwierzcie Polakom - zawodnikom, trenerom, lekarzom, fizjologom... . Uwierzcie w ich umiejętności. Chcecie obcokrajowców macie - zagranicznych zawodników, trenerów, lekarzy, fizjologów... . I co mamy z tego? Z tych obcokrajowców? Co mamy z Benhakera? Chwilę podniety po wygranych z Portugalią i Czechami. A co jeszcze? Powody do smutku po przegranej ze Słowacją, Armenią, Chorwacją... .
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#33 Post autor: zipkeczup »

Zawsze wierzę w Polaków, gdybyś uważnie czytał moje posty, to byś o tym wiedział:
zipkeczup pisze:Jak gra reprezentacja, to od rana nic nie jem i dostaje sraczki z nerwów.
Engel i Janas zrobili to samo co Leo, więc dlaczego niby leo ma być w czymś gorszy? PZPN jaki jest taki jest, za szybko się nie uczy, ale potrafi wyciągać wnioski. Jesteś jakimś nacjonalistą?
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#34 Post autor: visto »

No, ale czemu nie damy szans Kasperczakowi? Podobno jeśli dostanie ofertę z reprezentacji, to Górnik go od razu puszcza. Jeśli mam wybierać miedzy dobrym trenerem z Polski, a dobrym trenerem z zagranicy to bez wachania postawiłbym na Polaka.

No myślę, że jednak PZPN nie myśli. Człowiek, który zremisował jeden mecz na MŚ 2006 z Trynidadem został przez nich wyłapany, aby przypodobać się społeczeństwu. Ci co byli mądrzy mówili głupota, no i mieli rację. Wolałbym wygrać wszystkie mecze ze słabeuszami niż wygrać dwa z dobrymi zespołami. Ale Polacy po zwycięstwie nad Portugalia uwierzyli cudotwórca. A jak awansował na Euro to od razu medal dostał. A Engel, A Janas? Nie, bo to przecież zwykli polscy trenerzy...
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#35 Post autor: zipkeczup »

Ta dyskusja nie ma dalej sensu. Nie odpowiadasz na pytania. Wciskasz mi słowa, których nie powiedziałem. Sam sobie zaprzeczasz. Ubzdurałeś sobie, że Leo to zło, a Kasperczak to zbawca polskiej piłki.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#36 Post autor: zipkeczup »

Jedno jest tylko pewne, pewnie temu zaprzeczysz, ale takie są fakty:

"CAŁA POLSKA ZAWSZE ŚPIEWA - DERBY ŁODZI DLA WIDZEWA!!!"
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2356
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

#37 Post autor: Pluto »

Jak to mówi mądre przysłowie "Nie od razu Kraków zbudowano" Tak samo jest z reprezentacja. Ile Leo jest trenerem? Dwa lata? Coś koło tego prawda? Na to żeby stworzyć z naszych piłkarzy "jakąś" w miarę drużynę potrzeba czasu... Nic nie dadzą zmiany trenera po jakiejś większej porażce, bo każdy ma inne podejście i każdy będzie chciał zbudować drużynę w inny sposób. Niech Leo na razie robi swoje do końca swojego kontraktu, zobaczymy co mu wyjdzie jak sytuacja pogorszy się bardziej to wtedy można kombinować co dalej.
visto pisze:No, ale czemu nie damy szans Kasperczakowi? Podobno jeśli dostanie ofertę z reprezentacji, to Górnik go od razu puszcza.
Uwielbiam to Polskie gdybanie :D Podobno to, podobno tamto :P
Podobno to mieli Nam w tym roku wybudować 1000 km autostrad a jakoś tego nie widać :P Może i go puszczą ale tak za darmo? Nie wierze jakoś...
Może i da mu się szanse, tylko jeszcze nie teraz.

Generalnie nie interesuje się piłką, no może trochę ale wierze w Polaków i wiem, że jakby tak solidnie popracowali z jednym trenerem to może i ich gra wyglądałaby znacznie lepiej.
A jakby tak zrobić porządek z całym PZPN-em i Polską Liga to już by był szczyt marzeń dla polskiego kibica ;)
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#38 Post autor: visto »

No na razie derbów dla Widzewa nie będzie Zipkeczup, bo ŁKS z korupcjonistami nie gra. Ma swój honor. :lol: :lol: :lol:
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#39 Post autor: danio_145 »

visto pisze:Ludzie uwierzcie trenerom, lekarzom
Nie ma to jak hipokryzja :) Może uwierzysz i panu Leo? :) Nie twierdzę, że jest mistrzem ale dajmy mu więcej niż jeden sezon :)
O Kura Masa!
Viva'la Obwoluta!
Pijemen po einen Bieren!
Miodos sie nie topios!

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#40 Post autor: zipkeczup »

Naprawdę wierzysz, że ŁKS nie kupował meczy?

Derby Łodzi (tak dla Twojego "przypomnienia")

25 zwycięstw Widzewa
22 remisy
11 zwycięstw ŁKS-u
Bramki: 82 dla Widzewa, 56 dla ŁKS-u.
Ostatnio zmieniony 16 października 2008, 21:56 przez zipkeczup, łącznie zmieniany 4 razy.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
seboo
Posty: 610
Rejestracja: 18 lutego 2008, 21:09
Lokalizacja: Ostrzeszów

#41 Post autor: seboo »

ta cała polska piłka to korupcja !! a już nie mowie o okręgówkach itp . kiedyś viktoria Ostrzeszów wygrywała 1-0 i na 2 połowę przegrała 2-1 ponieważ sędzie wywalił sobie 1 gracza , nie odgwizdał spalonego a jeden z piłkarzy Vikty zszedł z boiska bo miał tego dosyć . drużyna przeciwna grała o awans a jakby zremisowała to by nie wyszła korupcja !!
750PL PIWNE

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#42 Post autor: visto »

Nie mówię, że ŁKS nie kupował. Ale nie na taką skalę jak Widzew i nikt nam tego nie udowodnił. Każdy kupował.

Ostatnio Derby Łodzi wygrał ŁKS. I to on jest królem Łodzi.
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#43 Post autor: zipkeczup »

Aha. Czyli wg Ciebie można kupować, ale tylko trochę...

Ostatnie rzeczywiście wygrał, ale sam mówiłeś, że jeden mecz (najczęściej mówiłeś o tym z Portugalią) to za mało.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
seboo
Posty: 610
Rejestracja: 18 lutego 2008, 21:09
Lokalizacja: Ostrzeszów

#44 Post autor: seboo »

Tutaj nie ma pięknej piłki ludzie chorze kibicują drużynie , wszyscy tylko liczą na swój klub i wali ich to czy jest korupcja czy nie . Nie mówię ze ty tak kibicujesz visto . A takie derby to jest tylko woja pseudo kibiców którzy nawet nie kibicują klubowi ale może mieszkają w tej dzielnicy albo chce im sie lać ( oczywiście to jest tylko część pseudo kibiców,nie można obrażać prawdziwych kibiców którzy jezdżą z pewnością na mecze reprezentacji
750PL PIWNE

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#45 Post autor: visto »

Nie mówię tylko, że był okres w polskim futbolu gdy każdy kupował nawet mój ŁKS. Jednak w przypadku Widzewa musiało być tego dużo, bo by nawet Komisja Etyki nad degradacja nie zastanawiała.

A co do postu Seboola. Racja, większość moich kolegów, ale nie tylko oni chodzą na mecze żeby się podrzeć powyzywać ewentualnie pobić. Ja jestem jednak prawdziwym kibicem.

A ty wogóle Przyjeżdżasz do Łodzi na mecze Zipkeczup????
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#46 Post autor: zipkeczup »

Nie byłem nigdy niestety w Łodzi. Na ostatnim meczu byłem w Szczecinie, (0-1 Napoleoni). Chciałbym pojechać do Świnoujścia na wiosnę, ale się jeszcze okaże.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#47 Post autor: visto »

No właśnie... . Nie mieszkasz w Łodzi, może nie znasz tego zwyczaju, ale kto ostatnio wygrał derby ten jest królem Łodzi. No i na razie królem jest ŁKS.

A tak swoją drogą zapraszam na derby (choć nie wiadomo kiedy będą). Zobaczysz siekiery, tasaki... Zobaczysz polski futbol...
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#48 Post autor: zipkeczup »

Nie trzeba mieszkać w Łodzi, żeby wiedzieć o tym ;)

Tak w ogóle to wątpię właśnie, czy zjawię się w ogóle w Łodzi kiedykolwiek na meczu, właśnie z tego powodu. To jest chore, że nie możesz bezpiecznie iść na mecz, bo można dostać oklep. Jestem kibicem, a nie bandytą. Swoją drogą znałem kilku ŁKSiaków, Ci byli normalni :)
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#49 Post autor: visto »

No chociaż nasze poglądy się różnią to poznałeś przez neta kolejnego normalnego kibica, nie bandytę. Choć mieszkam w dzielnicy, do której każdy boi się wejść, choć mam kolegów bandytów to ja nie jestem taki.

A skoro boisz się trochę stadionu przy Piłsudskiego to zapraszam na mecz żużlowy (i wszystkich innych) mojej nowej miłości. Choć tylko druga liga to na meczach rodzinna atmosfera. A kibice ŁKS-u i Widzewa siedzą koło siebie.
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#50 Post autor: zipkeczup »

Ale Łódź miała chyba żużel o ile pamiętam w 1 lidze(nie mylić z ekstraklasą), ten Orzeł to spadkobierca tej drużyny, kontynuator czy jak? Nie pamiętam jak ona się nazywała...
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#51 Post autor: visto »

No niestety mamy teraz II ligę, ale i tak atmosfera jest wyśmienita. W Łodzi jest tylko jeden tor i właśnie na nim je jeździ Orzeł. I oczywiście jest spadkobiercą poprzedniej drużyny.

No i z piłki zrobił się żużel:)
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#52 Post autor: zipkeczup »

Nie, no ja to z kolei na ekstraklase kosza chodzę - AZS Koszalin i szczypiornistki ekstraklasę - Politechnika Koszalin. Jeśli tylko jestem w Koszalinie i jest mecz, to nigdy nie odmówię sobie pójścia :D
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
seboo
Posty: 610
Rejestracja: 18 lutego 2008, 21:09
Lokalizacja: Ostrzeszów

#53 Post autor: seboo »

A Visto większość Łodzi jest za ŁKS czy Widzewem ? :D

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

#54 Post autor: Bajek »

visto pisze:No, ale czemu nie damy szans Kasperczakowi? Podobno jeśli dostanie ofertę z reprezentacji, to Górnik go od razu puszcza. Jeśli mam wybierać miedzy dobrym trenerem z Polski, a dobrym trenerem z zagranicy to bez wachania postawiłbym na Polaka.
Benehakera nikt nie wyrzuci, bo byśmy musieli płacić mu milionowe odszkodowania ;-)

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#55 Post autor: visto »

No trudno powiedzieć. Raczej tak po równo jest kibiców ŁKS-u i Widzewa.Każda dzielnica ma swój "przydział".
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#56 Post autor: zipkeczup »

Wielkie Gran Derbi dla Barcelony!!! Blaugrana jest teraz w nieziemskiej formie. Niszczy każdą drużynę. Oby znowu wygrali Ligę Mistrzów. Forza Barca! Forza Boixos!
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3645
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#57 Post autor: wismat »

Nom. Ładny mecz. Jednak uważam że Barca powinna wygrać większą przewagą... :wink:
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

Awatar użytkownika
Mr Cinx
Posty: 1736
Rejestracja: 30 września 2005, 16:02
Lokalizacja: Łódź

#58 Post autor: Mr Cinx »

zipkeczup pisze:Oby znowu wygrali Ligę Mistrzów
Nie !!!
Nom. Ładny mecz. Jednak uważam że Barca powinna wygrać większą przewagą...
A ja uważam gdyby nie pan Drenthe to mecz mógłby potoczyć się zupełnie inaczej ;)
"Live as you will die today,
Dream as you will live forever"


cinx1990cinx@gmail.com - MÓJ EMAIL

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#59 Post autor: zipkeczup »

Barca ograła Sevillę i Valencię, a teraz Real jak chłopców. Ich fenomenalna forma jest nie do podważenia. 9-0 łącznie z największymi rywalami. Na kolana :cool:
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

#60 Post autor: Bajek »

Blaugrana zawsze wygrywa ;-) :D:D:D

ODPOWIEDZ