The Olwach's story

Tu można rozmawiać o wszystkim :)
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2951
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

#1 Post autor: lendoo »

..jak ma tyle kasy to niech łyka..
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3632
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#2 Post autor: wismat »

dwie ostatnie aukcje - MasterCICH sprzedaje a Olchaw kupuje. Podejrzane...
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2951
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

#3 Post autor: lendoo »

Pewnie, nie.
Jakby Master_CIH wystawił go za 100zł to prawdopodobnie Olchaw też by go kupił...
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
wojtekr72
Posty: 311
Rejestracja: 05 maja 2007, 21:08
Lokalizacja: PL

#4 Post autor: wojtekr72 »

Może Mister Olchaw wygrał w Totka,zna ktoś goscia bo coś nie kąsam. Z daleka śmierdzą takie "aukcje" :?
Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

#5 Post autor: Bajek »

Nie no, dziwne by było gdyby kolo wygrywał swoje aukcje i płacił prowizje :| Wiadomo że to nie ta sama osoba ;-) Wcale nie musiał wygrać w totka, może dobrze zarabia i stać go na taki sposób pozyskiwania nowych okazów do zbioru :)

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2951
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

#6 Post autor: lendoo »

...ale wziął pożyczkę... :mrgreen:
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
Olchaw
Posty: 149
Rejestracja: 20 listopada 2008, 18:14
Lokalizacja: Pelplin

#7 Post autor: Olchaw »

Witam wszystkich!!!
Skoro o mnie, to wypada włączyć się do dyskusji. Czemu wydaję taką kasę? Jest kilka powodów. Po pierwsze: kapsle zaczął zbierać mój syn, a czego nie robi się dla dzieciaka (tyle tylko, że teraz to mnie wzięło). Drugie: jestem w tym temacie nadal laikiem i być może nadal będę przepłacał. Po trzecie: czego nie robi się dla kolekcji? Ktoś z Was napisał, że za niektóre kapsle oddałby nawet samochód :).
Zaskoczyła mnie Wasza myśl o ustawkach z MASTER-CIH. Poznałem Go (nie licząc telefonów) dopiero w sobotę na giełdzie w Elblągu, podobnie jak Wzmacniacza. Mam nadzieję, że poznam i innych. Pozdrawiam wszystkich kapslarzy.

Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 2183
Rejestracja: 21 kwietnia 2006, 16:56
Lokalizacja: Malbork/Warszawa
Kontaktowanie:

#8 Post autor: Tomek »

Byłeś w Elblągu?? To czemu ja nic o tym nie wiem...też byłem.
Zbieram niebutelkowane polskie kapsle piwne (bez działu INNE).
http://www.polskiekapslepiwne.pl
2014 – 917 kapsli
2015 – 1041 kapsli (+124)
2016 – 1168 kapsli (+127)
2017 – 1253 kapsli (+85)
2018 – 1426 kapsli (+173)
2019 – 1655 kapsli (+229)

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#9 Post autor: zipkeczup »

Hey Olchaw! Możesz być laikiem i nie przepłacać. Wystarczy nie kupować wszystkiego co popadnie od Master Ciha na Allegro. Czasem przepłacasz kilkunastokrotnie. Jeśli naprawdę jest to jakiś biały kruk i szukasz czegoś bardzo długo, to można sie zastanowić, ale nie tak masowo... Tatrę starszą kupiłeś za ok. 50zł, a na giełdzie dałbyś u kogoś innego max kilka złotych, jeśli nie 50 gr. Master Cih kiedyś na giełdzie chciał za rozlewnię Koło ode mnie 60zł, a ja kupiłem ten kapsel od Yorecka za 3zł...
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
Olchaw
Posty: 149
Rejestracja: 20 listopada 2008, 18:14
Lokalizacja: Pelplin

#10 Post autor: Olchaw »

Tomek pisze:Byłeś w Elblągu?? To czemu ja nic o tym nie wiem...też byłem.
W Elblągu byłem dosłownie przelotnie, nie bardzo był czas, aby wszystkich obejść. Może następnym razem...

Zipkeczup masz rację, ale z drugiej strony pokaż mi jakiś cennik na kapsle. Dopóki nie zacznę częściej jeździć na giełdy, dopóty nie będę znał ich wartości.

Eow
Posty: 393
Rejestracja: 07 listopada 2007, 15:19
Lokalizacja: Karczew
Kontaktowanie:

#11 Post autor: Eow »

Olchaw pisze:
Tomek pisze:Byłeś w Elblągu?? To czemu ja nic o tym nie wiem...też byłem.
W Elblągu byłem dosłownie przelotnie, nie bardzo był czas, aby wszystkich obejść. Może następnym razem...

Zipkeczup masz rację, ale z drugiej strony pokaż mi jakiś cennik na kapsle. Dopóki nie zacznę częściej jeździć na giełdy, dopóty nie będę znał ich wartości.

Taaa. "byłem w Elblągu" potem "byłem przelotnie" ... jakoś nie wzbudzasz mojego zaufania ;)
Zresztą winny się tłumaczy, czyż nie ?

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

#12 Post autor: chinet »

Eowena, czemu twierdzisz że jest winny? To, że nikt go nie widział na giełdzie, czy to że kupuje kapsle po wyższych cenach niż można wyszukać taniej np. u znajomych znajomego !? Jak widać z wypowiedzi spodobały mu się kapsle i oby przy ich kolekcjonowaniu wytrwał jak najdłużej. A to, że kupuje a nie zbiera pod sklepami pomiędzy nogami żuli to jego sprawa.
Jakoś nie wzbudzasz mojego zaufania :wink: .
Jestem trollem :mad:

Awatar użytkownika
Olchaw
Posty: 149
Rejestracja: 20 listopada 2008, 18:14
Lokalizacja: Pelplin

#13 Post autor: Olchaw »

Eow, Twojego zaufania wzbudzać nie muszę. Nie chcesz, nie musisz wierzyć, ale są tacy, którzy mnie jednak tam widzieli.

Awatar użytkownika
Olchaw
Posty: 149
Rejestracja: 20 listopada 2008, 18:14
Lokalizacja: Pelplin

#14 Post autor: Olchaw »

A tak poza tym, to mam nadzieję, że będzie kiedyś okazja wypić razem jakiegoś browara (niekoniecznie jednego). Może wtedy zmienisz jednak o mnie zdanie?:)
Ostatnio zmieniony 17 grudnia 2008, 15:18 przez Olchaw, łącznie zmieniany 1 raz.

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#15 Post autor: danio_145 »

Spokojnie:) Fajnie, że zabrałeś głos w sprawie. Pamiętaj, że ten temat nie jest utworzony przeciw tobie. Powstał bo ludzie zauważyli jak krótko mowiąc nieraz zwyczajnie przepłacałeś w wielu aukcjach, co wywowało ogólne zaciekawienie.
pozdrawiam
O Kura Masa!
Viva'la Obwoluta!
Pijemen po einen Bieren!
Miodos sie nie topios!

Awatar użytkownika
Olchaw
Posty: 149
Rejestracja: 20 listopada 2008, 18:14
Lokalizacja: Pelplin

#16 Post autor: Olchaw »

danio_145 pisze:Spokojnie:) Fajnie, że zabrałeś głos w sprawie. Pamiętaj, że ten temat nie jest utworzony przeciw tobie. Powstał bo ludzie zauważyli jak krótko mowiąc nieraz zwyczajnie przepłacałeś w wielu aukcjach, co wywowało ogólne zaciekawienie.
pozdrawiam
Święta racja. Dlatego też mam nadzieję, że uczestnicząc w tym forum, pomożecie mi uniknąć dalszych błędów. Zresztą już teraz dłużej się zastanawiam, zanim coś kupię. Oby tylko nie było tak, że jak pojawię się na giełdzie pójdzie hasło: "Olchaw przyjechał, ceny do góry!!!". :):)

Eow
Posty: 393
Rejestracja: 07 listopada 2007, 15:19
Lokalizacja: Karczew
Kontaktowanie:

#17 Post autor: Eow »

Nie twierdzę, że jest winny. Tylko po prostu nie wzbudził we mnie zaufania po tym, co pisali inny ;) Chyba mogę mieć swoje zdanie ? ;)

Olchaw: być może kiedyś się spotkamy i napijemy się piwa (jednak mój żołądek dużo nie mieści tego trunku) ;)
Olchaw pisze:Oby tylko nie było tak, że jak pojawię się na giełdzie pójdzie hasło: "Olchaw przyjechał, ceny do góry!!!".
Ojj było o tym nie wspominać! :P nie no, żartuję ;) na pewno tak nie będzie.
Pozdrowienia dla ILoveHeaters vel Mr.Allena : )

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#18 Post autor: visto »

Przyznam szczerze, że jestem nadal do Ciebie Olchaw nieprzychylnie nastawiony. Zrozumiałbym twoje wytłumaczenia, że nie znasz się na kapslach, ale... Kupowałeś wszystko od Master-ciha nawet jeśli ten sam kapsel był na allegro wcześniej w równie dobrym stanie, ale z pięć razy tańszy. Myślałem, że jesteś nadzianym dzieciakiem lub coś w tym stylu. Choć pewnie i tak jesteś nadziany.
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3632
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#19 Post autor: wismat »

visto, czemu jesteś tak wrogo nastawiony... Wyluzuj... :wink:
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#20 Post autor: danio_145 »

Visto, swoje nastawienie możesz sobie schować. Widocznie kolega ma dużo pieniędzy, łatwiej było mu kupic więcej kapsli od jednego człowieka i tyle. Nie wprowadzajcie mi tu jakiejś dziwnej atmosfery.
O Kura Masa!
Viva'la Obwoluta!
Pijemen po einen Bieren!
Miodos sie nie topios!

ODPOWIEDZ