Apel do mamy Bartka !!!

Tu można rozmawiać o wszystkim :)
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
AnDrEw
Posty: 353
Rejestracja: 16 lutego 2005, 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#31 Post autor: AnDrEw »

Tak jak ktoś już zauważył, opinię mam już zjechaną na całą POLSKE i pewnie, nie tylko ... dlatego też postanawiam wyzbyć się mojej całej KOLEKCJI, ponieważ z taką opinią, nie ma sensu czegokolwiek zbierać i nie zamierzam już tego robić.
Poszukuję starszych kapsli po piwie z Italii

Awatar użytkownika
AnDrEw
Posty: 353
Rejestracja: 16 lutego 2005, 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#32 Post autor: AnDrEw »

Ze swojej strony ZROBIE WSZYSTKO, by koledze zaoszczędzić dalszych kłopotów, a dalsze konsekwencje, także te materialne biorę na siebie. Mam nadzieję, że w ten sposób jakoś częściowo mu się odpłacę za moje nieprzemyślane decyzje.
Poszukuję starszych kapsli po piwie z Italii

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

#33 Post autor: Bajek »

AnDrEw pisze:Witam wszystkich,
Nie odzywałem się w temacie, bo jak już coniektórzy zauwżyli są święta i nie każdy ma niestety czas przesiadywać godzinami przed komputerem, nie tchórzę więc w żaden sposób,i proszę mi tego nie zarzucać.
Wiem o tym że źle zrobiłem i za to wszystkich przepraszam a także kolege, który mi zaufał , a zawiodłem go. Jedynym moim "wytłumaczaniem" może być to że nie robiłem tego zamierzenie, dawno nie wystawiałem aukcji, bo jak już także ktoś to zauważył nie mam własnego konta, dlatego też nie ustawiłem ceny minimalnej, później chciałem zakończyć aukcje przed czasem ale niestety było już za późno, i tak o to gry się sprzedały po cenie która mnie nie satysfakcjonowała. Byłoby wszystko OK, gdyby nie jeden gość który zaczął do nas wydzwaniać i straszyć zawieszeniem konta, później zadzowniłem do niego, kulturalnie zapytałem co i jak, i dowiedziałem się że "nabluzgałem " na niego ... Pewnie jest już za późno, bo gość ten napisał do allegro, by oni wyłanili jakieś konsekwencje, ale sprubuje to wszystko odwołać, tak by kolega miał już jak najmniej konsekwencji z tego powodu. Jeśli się uda, wyślę tą grę za 10 zł temu gościowi, choć jest warta powyżej 100 zł...
Nic nie wysyłaj. Trudno. Prubowałem jakoś załatwić z Nim tę sprawę, a gość poprostu nie miał ochoty na "inne" załatwienie sprawy. Powiedziałem mu że mu zapłacę te 10 zl, ale on chciał tylko tę grę. A do sfinalizowania transakcji nie doszło, tak więc mam nadzieję że skończy się na upomnieniu przez Allegro.

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

#34 Post autor: Bajek »

AnDrEw pisze:Tak jak ktoś już zauważył, opinię mam już zjechaną na całą POLSKE i pewnie, nie tylko ... dlatego też postanawiam wyzbyć się mojej całej KOLEKCJI, ponieważ z taką opinią, nie ma sensu czegokolwiek zbierać i nie zamierzam już tego robić.
Ani mi się waż !!!!!! Nie chcę żeby ktoś przezemnie rezygnował z kolekcji !!!!!! Wszyscy co to czytają będą wiedzieć, że wszystko jest już OK, a mi po prostu puściły nerwy i koniec. I mam nadzieję że na tym się skończy. Niech każdy poprostu powie, że Andrzejowi zdarzały się "wpadki", ale jest OK, powtarzam OK !!!!!! i niech tak zostanie. Bo teraz to ja wychodzę na tego złego. Poprostu pogódźmy się i koniec sprawy.

Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

#35 Post autor: mr-perez »

Grabowski Bartosz pisze: ... wszystko jest już OK, Andrzejowi zdarzały się "wpadki", ale jest OK, powtarzam OK !!!!!! Poprostu pogódźmy się i koniec sprawy...
Zgoda nadeszła szybciej niż przewidziałem :) . Zrobiliście z igły widły. Zgońcie teraz winę na tego gościa, co się uparł tanio tę grę kupić i po sprawie. Najlepiej wmówić mu , że chciał ją wyłudzić :mrgreen:

barann
Posty: 924
Rejestracja: 27 marca 2006, 18:13
Lokalizacja: Włocławek

#36 Post autor: barann »

Moim zdaniem wina leży po stronie ceny minimalnej, że się nie ustawiła.

Awatar użytkownika
Mr Cinx
Posty: 1736
Rejestracja: 30 września 2005, 16:02
Lokalizacja: Łódź

#37 Post autor: Mr Cinx »

AnDrEw pisze:Dziękuje nielicznym osobom, które próbowały mnie bronić, nie rozumiem także osób = tu Cinx z którymi przeprowadziłem kilkanaście wymian a one mowią na mnie bardzo brzydkie słowa, nie rozumiem też osób które oceniają mnie choć nawet nie wymieniły się ze mną i nie przeprowadziły żadnej wymiany.
Starałem się bronić Bartka bo to mój kolega.
Byłem bardzo zły że przez Ciebie jego mama chciałamu wyrzucić kolekcję itp.
Moze to źle, może dobrze co napisałem ale bardzo się wnerwiłem, jak usłyszałem o konsekwencjach, które spotkały Bajka przez te głupie aukcje.
Rozumiesz mnie Andrzej ?
"Live as you will die today,
Dream as you will live forever"


cinx1990cinx@gmail.com - MÓJ EMAIL

JJaq
Posty: 628
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 22:44

#38 Post autor: JJaq »

Te bardzo brzydnie słowo to "burak" :?

Awatar użytkownika
BG Zabrze
Posty: 470
Rejestracja: 19 grudnia 2006, 18:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:

#39 Post autor: BG Zabrze »

nieznam go zbytnio ale popiera apel
K.

Awatar użytkownika
kamixon
Posty: 439
Rejestracja: 10 lipca 2006, 16:36
Lokalizacja: Łódź

#40 Post autor: kamixon »

Kolego!

Miesiąc minął, rany się zagoiły, topory zakopane, a Ty jeszcze o tym chcesz gadać?

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#41 Post autor: danio_145 »

Tak to jest jak sie pisze tylko po to zeby napisac.
O Kura Masa!
Viva'la Obwoluta!
Pijemen po einen Bieren!
Miodos sie nie topios!

Awatar użytkownika
BG Zabrze
Posty: 470
Rejestracja: 19 grudnia 2006, 18:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:

#42 Post autor: BG Zabrze »

och nieprawda mi na postach niezależy :|
K.

ODPOWIEDZ