AUKCJE PRZED CZASEM :/

Tu można rozmawiać o wszystkim :)
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

AUKCJE PRZED CZASEM :/

#1 Post autor: Bajek »

http://allegro.pl/item285353447_egzotyk ... ztuk_.html

Ależ to żenujące :/ A już myślałem że sprawię sobie prezent na święta, chciałem zalicytować więcej, a tu aukcja zakończona :/

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

#2 Post autor: chinet »

Z PL zrobił to samo. :ble:
Jestem trollem :mad:

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#3 Post autor: danio_145 »

Znamy to znamy
O Kura Masa!
Viva'la Obwoluta!
Pijemen po einen Bieren!
Miodos sie nie topios!

Paweł
Administrator
Posty: 2164
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#4 Post autor: Paweł »

Czepiacie się :) Pies pewnie schrupał :mrgreen:

krzysztof

#5 Post autor: krzysztof »

http://www.allegro.pl/item367349575_7_k ... psli_.html
Chciałem sobie kupić, bo duŻo dosyć ciekawych kapsli, ale właśniej sprzedający przez 5 minutami zakończył aukcje. :/

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2955
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

#6 Post autor: lendoo »

Pewnie z kimś się dogadał poza Allegro... :|
Ehh..kumoterstwo...
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
Kowalsik
Posty: 1732
Rejestracja: 07 lutego 2005, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#7 Post autor: Kowalsik »

Pisz do Allegro, opieprza go, a jak sie bedzie powtarzalo - usuna konto.
Kowalsik

Awatar użytkownika
seboo
Posty: 610
Rejestracja: 18 lutego 2008, 21:09
Lokalizacja: Ostrzeszów

#8 Post autor: seboo »

też raz tak zostaliśmy oszukani ze szkopasem wygraliśmy aukcje (fajne kapsle ) :D za 30 zł . Wysłaliśmy pieniądze i koleś po kilku dniach odpisał ze dostał lepszą propozycje i nam odesłał pieniądze .Ale wtedy mieliśmy agreche tym bardziej ze to było nasze 1 kupno kapsli na allegro . A co najlepsze to ten koleś po 2uch miesiącach wystawił ten sam zestaw był to bodajże Ediev . I nawet mu do 10 zł chyba nawet nie doszły :lol:
750PL PIWNE

Awatar użytkownika
maryk
Posty: 414
Rejestracja: 14 stycznia 2006, 20:18
Lokalizacja: Kraków<->Humniska

#9 Post autor: maryk »

a dałeś negatywa?? trzeba było dac jak nie dałeś.... a tak uszło mu na sucho... pozatym możesz zgłosić taki fakt do allegro i gość dostanei ostrzerzenie i kolejnym razem zablokują go i po sprawie....
Porządki w kolekcji....

Awatar użytkownika
seboo
Posty: 610
Rejestracja: 18 lutego 2008, 21:09
Lokalizacja: Ostrzeszów

#10 Post autor: seboo »

wtedy to jeszcze nie miałem konta licytował nasz kolega ,on mówił ze nie da negatywa bo on mu odda a tak prześle pieniądze i git . Tym bardziej oszust . Ale to konto kolegi wiec nie chcieliśmy mu narzucać co ma robić .mówiliśmy mu żeby dał negatywa ale on postąpił inaczej. teraz mamy swoje konta i możemy sami decydować :D

krzysztof

#11 Post autor: krzysztof »

http://www.allegro.pl/item391480251_zes ... html#photo
W pierwszej wersji aukcji było jeszcze 30 kapsli pokemon i 11 nakrętek pokemon, po kilku dniach usunął mnie i jeszcze jednego allegrowicza z aukcji podająć powód sami widzicie jaki, napisałem mu na maila, czy nie został ani jeden kapsel, On mi odpisał Że ani jeden nie został, trochę to dziwne, Że cała reszta została, a kapsle i nakrętki się zgubiły :| :ble: , pewnie sprzedał poza allegro. :/
PS. Kolec Ty czasem w tym palców nie maczałeś?

Awatar użytkownika
seboo
Posty: 610
Rejestracja: 18 lutego 2008, 21:09
Lokalizacja: Ostrzeszów

#12 Post autor: seboo »

pamiętam miałem pełno takich żetonów z 1000 :D każdy to zbierał to była mania nie znałem osoby która by nie zbierała pokemonów . A ten koleś miał jeszcze kapsle ?? . hehehe jak zwykle na Kolekcjonera wszytko :mrgreen:
750PL PIWNE

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3639
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#13 Post autor: wismat »

PS. Kolec Ty czasem w tym palców nie maczałeś?
A czemu te podejrzenia od razu na niego... :|

Prawda, Kolekcjoner ma za sobą nieczystą przeszłość ale od razu posądzać niego? Na allegro przewijają się tysiące ludzi i od razu na niego rzucasz podejrzenie. Poza tym, czemu nie uwierzyć sprzedającemu, że zgubił kapsle? Może zrezygnował ze sprzedaży i to jest powód?
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

krzysztof

#14 Post autor: krzysztof »

Sam mi napisał, Że sprzedał kapsle poza allegro za 50zł.

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

#15 Post autor: Bajek »

wismat pisze:
PS. Kolec Ty czasem w tym palców nie maczałeś?
A czemu te podejrzenia od razu na niego... :|

Prawda, Kolekcjoner ma za sobą nieczystą przeszłość ale od razu posądzać niego? Na allegro przewijają się tysiące ludzi i od razu na niego rzucasz podejrzenie. Poza tym, czemu nie uwierzyć sprzedającemu, że zgubił kapsle? Może zrezygnował ze sprzedaży i to jest powód?
Bo to on je kupił. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3639
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#16 Post autor: wismat »

Teraz wiem, że ty Kolec jesteś po prostu oszust :ble: :/
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

krzysztof

#17 Post autor: krzysztof »

Kolec dziękuję Ci bardzo :/ Pytałem się sprzedającego czy te kapsle kupił poza allegro allegrowicz o nazwie "nokia-man" odpowiedział mi Że to on. Zawsze się musisz dogadać poza allegro :| , boisz się stanąć w równej walce w licytacji, widzocznie tak. Jednym słowem dla Mnie jesteś OSZUSTEM. :/

miodek

#18 Post autor: miodek »

To naprawdę Kolec????
MoŻe się mylicie??, Ale jeśli nie, to drogi kolego KOLEKCJONER chyba czas poŻegnać sie z tym forum.

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2955
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

#19 Post autor: lendoo »

Uuu..jeśli to prawda to bardzo nieładnie Kolec...bardzo...
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
visto
Posty: 166
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:20
Lokalizacja: Łódź

#20 Post autor: visto »

Może poczekajmy na wypowiedź oskarżonego? :nono:

Być może okaże skruchę :depresja: , a być może wasze podejrzenia są bezpodstawne. :czytaj:
Klub Żużlowy Orzeł Łódź


Mój setny post : Pią Gru 19, 2008 09:11

krzysztof

#21 Post autor: krzysztof »

Kolec nie wypowiesz sie w tym temacie? :/

krzysztof

#22 Post autor: krzysztof »

Kolec nie chcesz się wypowiedzieć, to nie :/ , pokemony jednak powędrowały do mnie, zaproponowałem sprzedającemu jeszcze raz taką cenę co Ty, jak Ty się dogadujesz poza allegro, to ja teŻ się tak dogadałem, i jeszcze straszysz tego sprzedającego, Że wpłacisz mu te pieniądze na konto, i zgłosisz to na policję :ble: .

Awatar użytkownika
cris
Posty: 215
Rejestracja: 14 czerwca 2007, 19:14
Lokalizacja: Choroń/Opole

#23 Post autor: cris »

Oj krzysztof kto jak kto ale ty o uczciwości na allegro nie powinieneś się wypowiadać bo sam konto miałeś zawieszone za pewne przekręty nie bede mówił jakie ale takie jest moje zdanie .

krzysztof

#24 Post autor: krzysztof »

Zgadza się cris, miałem zawieszone konto, ale po pierwsze te było juŻ z 8 miesiący temu, i juŻ więcej czegoś takiego nie zrobiłem, a Kolec robi to nadal,kiedys juz Kolec dogadywał się poza allegro, była o tym mowa na forum, mówił, Że juz tak więcej razy nie będzie robił, a robi to nadal.
Ostatnio zmieniony 20 lipca 2008, 11:14 przez krzysztof, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#25 Post autor: zipkeczup »

Wszystko wyjaśnione.
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2008, 07:29 przez zipkeczup, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

#26 Post autor: KOLEKCJONER »

Od: krzysztof
Do: KOLEKCJONER
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 9:18 pm
Temat: . Cytuj wiadomość
Czemu się nie udzielisz w temacie " Aukcje przed czasem"? Co, może honor Ci nie pozwala.

Cóż "pub" nieczęsto oglądam "zipkaczep" więc musiałem pominąć ten temat. Nie zaprzeczam że była by to moja 2 taka wygrana aukcja w taki sposób, nawet to nie aukcja tylko zwykły zakup. Żebym chciał załatwił bym to w inny sposób, kupiłem, wygrałem,się dogadałem i jeśli gość nie chciał przesłać to bym po prostu przyjechał do niego i wtedy by miał jeszcze koszty drogi do zwrotu. Jestem pewien że każdy kto tylko mógłby się dogadać kupić kapsle za 1/4 ceny (50zł 21 pojedynczych pokemonów z 33 tak krzyśku?? ) kupił by je bez chwili wahania. Co ja tu będę mówił..Mam jednego pokemona. Nie mam jakiejś wielkiej straty jak nie dziś dorwę kiedyś. Wychodzę z zasady że można zawsze taniej kupić kapsle, i zarówno sprzedawca jak i kupujący może być zadowolony z takiej aukcji, czasami tylko na sprzedawcę może mieć wpływ chciwy i zazdrosny kupujący, przez którego sprzedawca staje się niezadowolony bo myśli ze kapsle są warte dużo więcej. Dziś jest tak, jutro jest inaczej.

Krzysztof oskarżasz kogoś i sam to robisz, lepiej gdybyś się wcale nie wypowiadał. Teraz jest nas 2 odkrytych, ale sa i ci nieodkryci.

Krzysztof: "Kolec dziękuję Ci bardzo Pytałem się sprzedającego czy te kapsle kupił poza allegro allegrowicz o nazwie "n....." odpowiedział mi że to on. Zawsze się musisz dogadać poza allegro , boisz się stanąć w równej walce w licytacji, widocznie tak. Jednym słowem dla Mnie jesteś OSZUSTEM. "
I o czym ty pisałeś...
I powtarzam jak dla Ciebie to nie KOLEC !!!
Czujesz się dobrze bo przyznałeś się , a nie wiedziałeś co zrobić..

Nie widziałem wcześniej ze tu coś się dzieje. Myślę że odp na wszystko, nie mam tych kapsli i jak dla mnie koniec tematu.
Aktualnie skanuję i dodaję kapsle na stronę. :)
http://www.collector-crowncaps.cba.pl
SERIA KOLEKCJONERÓW !!!
m.gradzki88@gmail.com

krzysztof

#27 Post autor: krzysztof »

KOLEKCJONER pisze:
Nie zaprzeczam Że była by to moja 2 taka wygrana aukcja w taki sposób, nawet to nie aukcja tylko zwykły zakup.
.
To dla Ciebie jak coś jest wystawione na allegro to nie jest to aukcja? To powiedz mi co. Jak widziałes licytowałem ja i jeszcze jeden allegrowicz, moŻe jemu teŻ zalerzało na tych pokemonach. A co ty zrobiłeś, oczywiście co tam bedziesz licytował, lepiej zaproponowac mu te 50zł i powiedzieć jeszcze Że to i tak bardzo duŻo. I powiesz Że jesteś uczciwy? Ja napisałem do sprzedającego kto kupił te kapsle, On mi odpowiedział i zaproponowałem mu jeszcze raz tyle i mam kapsle .

Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

#28 Post autor: KOLEKCJONER »

Z tego co wiem początkowo proponowały mu 3 osoby kasę za kapsle. Z tego co wiem ty też, ja dałem najwięcej i zgodził sie. zresztą myślę że większość tak kupuje. Krzyśku ot ty kupiłeś poza więc już się nie pogrążaj. Jak dla mnie temat skończony.
Aktualnie skanuję i dodaję kapsle na stronę. :)
http://www.collector-crowncaps.cba.pl
SERIA KOLEKCJONERÓW !!!
m.gradzki88@gmail.com

ODPOWIEDZ