Dziwnie tak, Specjal w Warce, Żywiec w Cieszynie. Pilsberga rakszawskiego brak. I wg mnie GKKK nr 5 nie powinien być w katalogu, a jeśli już jest to Yoreckowy kapsel czerwony 25000, który podobno jest próbą też powinien się tam znaleźć, chociaż jestem bardziej za wycofaniem nr 5 z okolicznościowych kapsli ankietowych.
Tomek pisze:Wg mnie GKKK nr 5 nie powinien być w katalogu, a jeśli już jest to Yoreckowy kapsel czerwony 25000, który podobno jest próbą też powinien się tam znaleźć, chociaż jestem bardziej za wycofaniem nr 5 z okolicznościowych kapsli ankietowych.
Poniżej info Krzyśka na temat tych kapsli:
wzmacniacz pisze:Każy uczestnik dostanie razem z Ankieta 1 kapsel biały z czarnym nadrukiem. Bez wzgledu na wszystko. Wydrukowano ten kapsel dokładnie w ilości 100 sztuk. Dwa srebrne to prezent od wydawcy i zostały wydrukowane po 40 sztuk każdy, i wszystkie mają już swoich właścicieli, czyli kapsle te znajdą się u osób które dołożyły się akcji.. Natomiast biały kapsel z czerwonym nadrukiem to próba i każdy jest inny., nie należy się nim przejmować. I było tego koloru jakies chyba 8 czy 7 sztuk.
Tomek, wszystkie kapsle okolicznościowe dokładam do katalogu na zasadzie zabawy, bo nie są to kapsle piwne z browarów. Tak naprawdę wszystkie są próbami, bo nigdzie nie były zakładane... Czerwony Jurkowy kapsel też dodam, pod warunkiem że będę miał okazję go zeskanować.
Tak sobie mysle ze takie kapsle to fajna zabawa, dopuki ktos nie wpadnie na pomysl wypychania tego na allegro pod katem zarobkowym.
Osobiscie jestem zdania ze proby nie powinny sie znalesc w katalogu.
Teraz jestem na staku i nie bardzo moge dopilnowac sprawy ale kapsel z ankiety, bialo czerwony przestanie byc proba, to znaczy zostanie dodrukowany w ilosci 40 sztuk i zostanie rozdany osoba ktore przyczynily sie do powstania tych kapsli. Przynajmniej postaram sie to zrobic.
I odrazu uprzedze sugestie i pytania, NIE BEDZIE DODRUKU POZOSTALYCH KAPSLI!!!!