20.06 - Grodzisk Wielkopolski - 45. Ogólnopolska Giełda Birofiliów

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 3107
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań (Zalasewo)
Kontaktowanie:

20.06 - Grodzisk Wielkopolski - 45. Ogólnopolska Giełda Birofiliów

#1 Post autor: lendoo »

Miejsce: ul. Żwirki i Wigury 2a, Grodziska Hala Sportowa, od godz. 8:00
Pozostałe informacje na załączonej niżej grafice.
Załączniki
FB_IMG_1778260420389.jpg
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 3107
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań (Zalasewo)
Kontaktowanie:

Re: 20.06 - Grodzisk Wielkopolski - 45. Ogólnopolska Giełda Birofiliów

#2 Post autor: lendoo »

Giełda już jutro. Dzisiaj ostatni dzień na rezerwację stolika.
A tak prezentują się gadżety giełdowe.
Załączniki
FB_IMG_1781823630883.jpg
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 3107
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań (Zalasewo)
Kontaktowanie:

Re: 20.06 - Grodzisk Wielkopolski - 45. Ogólnopolska Giełda Birofiliów

#3 Post autor: lendoo »

Giełda kolekcjonersko jak i frekwencyjnie najlepsza z ostatnich kilku edycji na których byłem. Coś fajnie ruszyło, choć i tak dziwię się że więcej osób nie odwiedza Grodziska, gdyż to miasteczko ma wszystko, by choć w jakimś stopniu zastąpić niegdysiejszą giełdę w Żywcu i imprezy temu towarzyszące. Jest podobnie jak kiedyś Żywiec termin czerwcowy, jest browar który można zwiedzić, jesteś impreza Piwobranie Grodziskie, gdzie wystawia się kilka browarów, są koncerty, konkurs piw domowych, można dojechać koleją więc komunikacyjnie też ok. Co prawda giełda jest tylko jednodniowa, ale na spokojnie można sobie zaplanować cały weekend na miejscu. Można już zaklepywać sobie termin przyszłorocznej giełdy, gdyż właśnie dzisiaj został ogłoszony i będzie to 19.06.2027
Załączniki
IMG_20260626_002816.jpg
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

ODPOWIEDZ